AKTUALNOŚCI

Rozwiąż zadanie do 13 kwietnia i wygraj płatny staż w Intergraph Polska!

Tylko do 13 kwietnia można przesyłać rozwiązania zadań w konkursie „Grasz o staż”. To już 20. edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez PwC oraz Gazetę Wyborczą. Intergraph Polska już po raz trzeci bierze udział w konkursie, jako pracodawca i daje możliwość wygrania płatnego stażu w swojej firmie.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać zadanie konkursowe, a następnie przekonać komisję rekrutacyjną, że to właśnie to rozwiązanie jest najlepsze. Tegoroczne zadanie Intergraph polega na stworzeniu projektu aplikacji mobilnej, która umożliwi korzystanie ze wspólnych przejazdów osobom codziennie dojeżdżającym do pracy. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej konkursu w zakładce „zadania”. W konkursie mogą wziąć udział studenci (od trzeciego roku studiów) każdego kierunku czy rodzaju studiów oraz absolwenci do 30. roku życia.

W konkursie można także wygrać praktyki w m.in. w międzynarodowych korporacjach, polskich spółkach, instytucjach finansowych, agencjach reklamowych, domach mediowych, organizacjach pozarządowych, Kancelarii Prezydenta RP, ministerstwach, kancelariach prawnych, instytucjach naukowych w całej Polsce.

Oferta obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Studentów i absolwentów zapraszamy do zapoznania się z ofertą staży i nagród dodatkowych dostępną na stronie www.grasz.pl. Bieżące informacje o konkursie można znaleźć także na profilu „Grasz o staż” na facebook’u.