AKTUALNOŚCI

Ogólnopolski Kongres SMART – Inteligentne Miasta – Kraków, 23.11.2015

Kolejna edycja ogólnopolskiego Kongresu SMART – Inteligentne Miasta odbędzie się w  Krakowie 23 listopada 2015 r. Rozpoczęcie cyklu SMART miało miejsce 23 marca w Warszawie, później kolejno odbył się on w Katowicach, Gdańsku i Olsztynie, ciesząc się dużym zainteresowaniem instytucji i firm chcących wdrożyć nowoczesne technologie.

Podczas Kongresu odbędą się nie tylko cztery panele dyskusyjne: nowe technologie, inteligentne wykorzystywanie energii, transport ekologiczny oraz infrastruktura, lecz także debata otwierająca, skupiająca osoby znane ze swojej działalności w całym regionie. We wcześniejszych edycjach mieliśmy zaszczyt gościć w nich m.in. Jacka Najdera – posła, wiceprzewodniczącego Nadzwyczajnej Komisji ds. Energetyki i Surowców Energetycznych; Arkadiusza Węglarza – doradcę prezesa Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.; Józefa Neterowicza – radcę w Ambasadzie Szwecji; Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego,  Marcina Krupę – Prezydenta Miasta Katowic, Roberta Biedronia – Prezydenta Słupska oraz Krzysztofa Trawickiego – Wicemarszałka Województwa Pomorskiego.

Wszystkie informacje dotyczące kongresu w Krakowie oraz innych miastach, w których odbyło się wydarzenie mogą Państwo zobaczyć na www.inteligentne-miasta.eu.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.:

  • Jacek Majchorwski – Prezydent Miasta Krakowa,
  • Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego,
  • Tadeusz Ferenc – Prezydent Miasta Rzeszowa,
  • Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego,
  • Wojciech Lubawski –  Prezydent Miasta Kielc,
  • Adam Jarubas – Marszałek Województwa Świętokrzyskiego,
  • Marcin Krupa – Prezydent Miasta Katowic,
  • Wojciech Saługa – Marszałek Województwa Śląskiego,
  • Andrzej Wiszniewski – Prezes Narodowej Agencji Poszanowania Energii.

W czasie kongresu, wielu z zaproszonych gości będzie prezentować swoje zdanie, na temat nowoczesnych technologii w debacie otwierającej oraz panelach dyskusyjnych.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o technologiach, których wykorzystanie wzmocni i przyspieszy rozwój  przedsiębiorstw i regionu, poznać korzyści płynące z wykorzystania nowoczesnych technologii oraz nowe możliwości, jakie niosą za sobą ich wdrożenia w usprawnienie i działanie instytucji, firmy czy regionu – to wydarzenie dla Państwa. Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli administracji państwowej i samorządów, osób ze świata nauki oraz przedstawicieli firm i instytucji chcących inwestować i wdrażać  technologie smart na potrzeby własnego przedsiębiorstwa i budowanie przewagi konkurencyjnej regionu.

<<<Zarejestruj się>>>

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.