Real Estate Conference 2020

Jak rozwój sektora PropTech oddziałuje na branżę nieruchomości? Jakie zmiany i ulepszenia przestrzeni biurowej czekają na nas w kolejnych latach? W jaki sposób współcześni architekci, brokerzy i inwestorzy pozyskiwać będą kontakty biznesowe? Na te i na inne pytania odpowiedź uzyskamy już 17 grudnia 2020 podczas 13. edycji wydarzenia Real Estate Conference.

Motywem przewodnim nadchodzącego wydarzenia jest kluczowe, z perspektywy działających na rynku przedsiębiorstw, pytanie: „Jak nowoczesne technologie wpłyną na branżę nieruchomości?”. Podczas składającego się z czterech bloków tematycznych wydarzenia, pogłębimy swoją wiedzę oraz poszerzymy horyzonty. Na postawione pytania odpowiedzą doświadczeni w branży nieruchomości specjaliści, na co dzień silnie związani z sektorem i intensywnie działający w dziedzinie innowacji, inwestycji i rozwoju biznesu.

Poruszana tematyka zdaje się być szczególnie istotna w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu i nadzwyczajnej, spowodowanej pandemią, rzeczywistości. Wybrane przez prelegentów zagadnienia są ważne z perspektywy szeroko pojętego biznesu. Według ostatnich badań, 7 na 10 firm planuje zwiększyć wydatki na rozwój nowych technologii w swoich biurach, co świadczyć może o aktualności omawianych, podczas tegorocznej edycji wydarzenia, kwestii.

Projekt organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości, prężnie działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Udział w wydarzeniu odbywa się poprzez platformę online, jest darmowy i otwarty dla każdego. Więcej informacji o prelekcjach odbywających się w ramach REC2020 można znaleźć w wydarzeniu Real Estate Conference 2020 PropTech na Facebooku.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU – LINK

Obowiązują zapisy – LINK

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.