Międzynarodowa Konferencja Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia GIS WARSZAWA 2014, 22 października – II komunikat

ABplus Events i Związek Architektów zorganizowali pierwsze wydarzenie z dziedziny architektury krajobrazu w Rumunii

LAUD 2014, pierwsze wydarzenie z dziedziny architektury krajobrazu w Rumunii, odbyło się 3 czerwca w Athenee Palace Hilton, skupiając 180 architektów, architektów krajobrazu, głównych architektów miast i firmy przedstawiające możliwości zagospodarowania przestrzeni publicznej. Zwycięzcy międzynarodowych nagród w dziedzinie architektury krajobrazu zaprezentowali w Bukareszcie wielkie projekty miejskie realizowane w danym momencie w Europie i Azji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz zapoznania się z referencjami uczestników wydarzenia. Kolejna edycja LAUD będzie miała miejsce w Budapeszcie, 2 grudnia.

LAUD 2014, 3 czerwca, Athenee Palace Hilton, Bukareszt

NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

GIS Warszawa 2014 kontynuuje w dniu 22 października serię międzynarodowych konferencji Expo architektury organizowanych przez ABplus Events i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP

Po udanym wydarzeniu, które odbyło się w Warszawie 4 lutego, INGLASS 2014 ABplus Events i Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP kontynuuje w dniu 22 października serię międzynarodowych konferencji Expo architektury w ramach GIS 2014. Wśród gości piątej edycji Międzynarodowej Expo Konferencji Architektury Wnętrz, Designu, Mebli i Oświetlenia GIS są: Nini ANDRADE SILVA, jedna z najbardziej uznanych i uhonorowanych licznymi nagrodami architektek na świecie; Johannes BAAR-BAARENFELS, zwycięzca w kategorii “Nowe i Stare” podczas World Architecture Festival 2013 w Singapurze; Dominic HARRIS, laureat Lighting Design Award 2014; Cristian Santandreu UTERMARK, autor jedynego europejskiego projektu nagrodzonego w 2014 w Stanach Zjednoczonych przez International Interior Design Association IIDA.

Museum de Fundatie w Zwolle, Hubert-Jan HENKET, RIFF 2014, 10-11 listopada, Radisson Blu Bucharest


Hubert-Jan HENKET jest laureatem głównej nagrody narodowej w dziedzinie designu, przyznawanej w Holandii – Dutch Design Award 2013 – Best Exterior. Uhonorowany Orderem Lwa Niderlandzkiego (nl. Ridder de Orde van de Nederlandse Leeuw) Hubert-Jan HENKET jest założycielem i prezesem honorowym międzynarodowej organizacji ds. konserwacji i dokumentacji budynków i zespołów miejskich DOCOMOMO.

Museum de Fundatie , Hubert-Jan HENKET – RIFF 2014

INGLASS Budapeszt 2014, wydarzenie organizowane przez ABplus Events i Izbę Architektów Węgier
Piąta edycja Międzynarodowej Konferencji Architektonicznej INGLASS poświęconej architekturze szkła i fasadom, odbędzie się 2 grudnia w Budapeszcie. INGLASS Budapeszt 2014 to wydarzenie organizowane przez ABplus Events i Izbę Architektów Węgier, którego Gościem Specjalnym będzie Ósbjørn JACOBSEN zwycięzca nagrody Unii Europejskiej w konkursie architektury współczesnej im. Miesa van der Rohe 2013 za projekt Harpa.

Harpa, Ósbjørn JACOBSEN - INGLASS 2014

Więcej informacji: www.warsaw.iegis.eu

Rejestracja: http://warsaw.iegis.eu/registration-2/

Facebook: www.facebook.com/konferencje.architektoniczne

To wydarzenie znajduje sie takze w naszym kalendarzu. w naszym kalendarzu.