Konferencja naukowa: „Dni Planisty: Małe miasta i obszary wiejskie”

Serdecznie zapraszamy na ogólnopolską konferencję naukową pt.: „Dni Planisty: Małe miasta i obszary wiejskie”. Konferencja odbędzie się w dniach 28 – 29 marca 2019 roku, na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Zasadniczym celem konferencji jest przedstawienie wyników badań naukowych studentów oraz doktorantów z dziedziny gospodarki przestrzennej, urbanistyki, ruralistyki, architektury, socjologii, geografii społeczno-ekonomicznej i dziedzin pokrewnych; prezentacja efektów współpracy z sektorem publicznym i prywatnym, a także stworzenie okazji do wymiany doświadczeń oraz konfrontację różnych punktów widzenia, co pozwoli poszerzyć wiedzę uczestników wydarzenia w zakresie planowania i rozwoju przestrzeni.

Konferencja „Dni Planisty: Małe miasta i obszary wiejskie” została podzielona na 4 panele. Pierwszy z nich dotyczy tematyki związanej z transformacją, podczas drugiego będzie mowa o przestrzeni. Panel trzeci charakteryzuje się problematyką transportową, a czwarty, czyli ostatni, nawiązuje do pojęcia tożsamości. Podczas pierwszego dnia konferencji odbędzie się również sesja posterowa. Natomiast następnego dnia będą miały miejsce warsztat oprogramowania.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej akngp.home.amu.edu.pl lub na Facebooku Dni Planisty.

28-29 marca 2019 | Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu | ul. Krygowskiego 10

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.