Real Estate Case Day 2017 – 04-05.04.2017

Już w dniach 4-5 kwietnia 2017 odbędzie się jeden ze sztandarowych projektów organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Real Estate Case Day 2017 – Akademia Nieruchomości to już 9. edycja projektu pozwalającego uczestnikom poznać tajniki rynku nieruchomości komercyjnych poprzez praktyczne warsztaty.

Podczas tegorocznej edycji zainteresowani przez dwa dni będą mieli możliwość wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach. W ramach Akademii odbędzie się ich aż 10, podzielonych na 3 ścieżki tematyczne: Biura, Handel, Magazyny. Poświęcone one będą tematom związanym z następującymi obszarami: Finansowanie, Inwestowanie, Obrót oraz Zarządzanie nieruchomościami.

Dzięki takiemu doborowi tematów każda osoba jest w stanie wybrać warsztat odpowiadający jej zainteresowaniom. Jest to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy o rynku nieruchomości komercyjnych, przekazywanej przez liderów rynku nieruchomości.

Wydarzenie co roku przyciąga studentów studiów licencjackich i magisterskich z całej Polski. W tegorocznej edycji projektu weźmie udział aż 250 osób, wśród których są studenci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, członkowie kół naukowych z uczelni ekonomicznych w Krakowie i Poznaniu, Politechniki Warszawskiej oraz Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

Dla każdej osoby zainteresowanej nieruchomościami udział w Real Estate Case Day stanowi szansę poznania wielu ciekawych ludzi związanych z branżą, porozmawiania z potencjalnymi pracodawcami oraz odwiedzenia siedzib naszych partnerów. Platynowym partnerem wydarzenia zostało HB Reavis, a złotymi CBRE, BNP Paribas oraz Colliers. Poza nimi wśród partnerów wydarzenia znajdują się firmy takie jak: Deloitte Kariera, Unibail-Rodamco oraz JLL.

Konferencja zostanie zwieńczona Galą pod patronatem HB Reavis, na której zostaną również rozdane nagrody.

Aby zdobyć więcej informacji odwiedź oficjalną stronę Real Esate Case Day na Facebooku https://www.facebook.com/RealEstateCaseDay

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.