Konkurs na mural 800-lecia Opola

Stowarzyszenie OPAK (Opolski Projektor Animacji Kulturalnych) ogłasza konkurs pod hasłem: “Murale na 800 – lecie Opola.”

Pocztówka stworzona w ramach projektu "Pocztówka z Opola" realizowanego przez stowarzyszenie OPAK i dofinansowanego z budżetu UM Opola. Autorka: Monika S.

Pocztówka stworzona w ramach projektu “Pocztówka z Opola” realizowanego przez stowarzyszenie OPAK i dofinansowanego z budżetu UM Opola. Autorka: Monika S.

Tematem konkursu jest stworzenie koncepcji muralu związanego z tematem przewodnim: 800 – leciem Opola i w razie wygranej jej prawidłowe, terminowe i rzetelne wykonanie. Pomysł powinien być zainspirowany wydarzeniami zarówno z dawnej, jak i najnowszej historii Opola i powinien być spójny z Misją 800-lecia Opola.

Celem Konkursu finansowanego w ramach budżetu miasta Opola jest wyłonienie oraz realizacja zwycięskiego projektu oraz wyróżnienie dwóch dodatkowych prac konkursowych.

Konkurs jest adresowany w szczególności do niezależnych artystów, grup artystycznych, studentów i absolwentów szkół artystycznych oraz wszystkich chętnych.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Szczegóły (regulamin, misja 800-lecia Opola, oświadczenie o danych osobowych) dostępne są na stronie pod adresem:
http://opak.org.pl/2016/07/murale-na-800-lecie-opola/