Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XIV Dzień Urbanisty “W nowej rzeczywistości”

3 lutego 2022

Towarzystwo Urbanistów Polskich, Oddział w Poznaniu wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi serdecznie zapraszają na kolejną, XIV edycję ogólnopolskiej konferencji “Dzień Urbanisty” na targach Budma, która powraca do kalendarza najważniejszych wydarzeń środowiska urbanistycznego w kraju, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią. Znaleźliśmy się wszyscy „w nowej rzeczywistości” – i takie jest hasło przewodnie tegorocznej konferencji.

Będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się kilku aspektom aktualnej sytuacji w zakresie planowania przestrzennego:

  • zmianom prawnym, które weszły w życie w ostatnim czasie lub czekają nas w najbliższej przyszłości, a także nowym narzędziom planistycznym, które z nich wynikają,
  • partycypacji w planowaniu w wersji online, w której nasze doświadczenia mimowolnie ogromnie wzrosły w czasie pandemii,
  • obecnym trendom na rynku mieszkaniowym i pojawiającym się w ich efekcie oczekiwaniom wobec urbanistów.

Jesteśmy przekonani, że XIV edycja “Dnia Urbanisty” będzie znakomitym forum dla ponownego spotkania „w realu” i przedyskutowania najbardziej aktualnych kwestii dla naszego środowiska.

Konferencja odbędzie się w dniu 3 lutego 2022 r.

Udział w konferencji będzie darmowy po rejestracji uczestnictwa za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Z UWAGI NA ZMIANĘ FORMUŁY WYDARZENIA (ZE STACJONARNEJ NA ZDALNĄ) URUCHOMIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ZOSTAŁO WSTRZYMANE. SZCZEGÓŁY WKRÓTCE. PROSIMY O TROCHĘ CIERPLIWOŚCI, DZIĘKUJEMY!

Formularz zgłoszeniowy nie wysyła automatycznego potwierdzenia na podany adres e-mail. Informację z potwierdzeniem otrzymacie Państwo mailem w okresie do 7 dni od zgłoszenia. Rejestracja jest równoznaczna z koniecznością złożenia oświadczenia RODO, które jest częścią formularza zgłoszeniowego.

W sprawach związanych z uczestnictwem w konferencji (w szczególności w przypadku rezygnacji lub zmiany dokonanego zapisu) prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected]

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego – Pana Marka Woźniaka, Prezydenta Miasta Poznania – Pana Jacka Jaśkowiaka, a także Narodowego Instytutu Architektury i Urbanistyki.

Partnerami przedsięwzięcia są Polski Związek Firm Deweloperskich Oddział w Poznaniu oraz Wydawnictwo C.H.Beck. Natomiast patronat medialny nad wydarzeniem objął portal branżowy  Urbnews.pl.


Program konferencji:

XIV-DU-2022_program_2022.01.20

Szczegóły

Data:
3 lutego 2022
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
http://tup.poznan.pl

Miejsce

online

Organizator

Towarzystwo Urbanistów Polskich oddział w Poznaniu
Strona internetowa:
http://www.tup.poznan.pl/