GIS w Stolicy (znów) z ogromną ilością atrakcji!


GIS w stolicy - logo
Informujemy, że znany jest już program szczegółowy wydarzenia. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nim na stronie www.gisday.waw.pl.

W czasie konferencji uczestnicy będą przysłuchiwać się trzem sesjom referatowym, o tematyce wykorzystania GIS-u z zakresu: człowiek, środowisko oraz technika. Wśród zaproszonych prelegentów znajdują się przedstawiciele środowisk akademickich, instytucji naukowo-badawczych, firm komercyjnych oraz prawdziwych pasjonatów GIS-u.

Jak informowaliśmy w poprzednim artykule – organizatorzy stawiają przede wszystkim na praktyczny wymiar wydarzenia. Oprócz sesji referatowych każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w warsztatach z oprogramowania. Jest w czym wybierać – aż siedem bloków warsztatowych prowadzonych przez specjalistów. Informacje o zapisach oraz zakresie tematycznym poszczególnych warsztatów znajdują się na stronie internetowej wydarzenia.

Na sympatyków GISu czeka również gra terenowa, która odbędzie się kilka dni przed konferencją – 16 listopada, na terenie ogrodów Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Tajemnicze morderstwo, niedokończone dzieło życia, przerażająca prawda i przede wszystkim GIS – to wszystko już w trzecią sobotę listopada.

Podczas tegorocznej edycji GIS Day w Stolicy odbędzie się I Test Wiedzy o Systemach Informacji Przestrzennej, przygotowany z myślą o znawcach GIS-u. Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody. A dla wszystkich osób śledzących konferencję w Internecie przygotowane są konkursy, m.in. Konkurs Fotograficzny, GeoFinder oraz kilka konkursów niespodzianek. Zachęcamy do zaglądania na fan page’a wydarzenia na Fb: www.facebook.pl/giswstolicy.

Organizatorzy nie zapomnieli również o uczniach liceów – warszawskie szkoły licealne otrzymały zaproszenia do udziału w specjalnie przygotowanych blokach obejmujących: warsztaty z ArcGIS Online prowadzone przez firmę ESRI Polska, sesje referatowe, targi wystawiennicze oraz specjalne konkursy.

W ramach konferencji GIS Day 2013- GIS w Stolicy, organizatorzy wraz z partnerami wydarzenia zapraszają ponadto  na targi wystawiennicze (lista wystawców już wkrótce na stronie wydarzenia).

Końcówka listopada dla pasjonatów GIS-u zapowiada się naprawdę ciekawie! Nie przegap okazji i odwiedź nas 21 listopada w Centrum Naukowo – Dydaktycznym Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW ,,Centrum Wodne”  przy ulicy Ciszewskiego 6!

Organizatorzy konferencji GIS Day 2013 – GIS w Stolicy

GIS w Stolicy