AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie “University Roadshow” – Kraków

21 maja 2015

21 maja 2015 r. w Kuli Sferycznej na terenie Akademii Górniczo – Hutniczej przygotujemy przestrzeń pełną ekspertów nowych technologii i specjalistów venture capital. Pomysłodawca będzie mógł skonsultować swój pomysł z przedstawicielami funduszu XPLORER, którzy mają wiedzę, by wspomóc autora, oraz pieniądze, by zainwestować w rozwój przedsięwzięcia. Dla przedsiębiorców, ambitnych studentów i fanów kreatywnych rozwiązań przygotowaliśmy warsztaty i konkursy prowadzone przez przedstawicieli znanych koncernów. Firma Microsoft zorganizuje grę na ściance Knoocker (projekt finalistów Imagine Cup 2014). Zwycięzcy wirtualnej rywalizacji z wykorzystaniem realnych piłek otrzymają specjalne bony na dostęp do aplikacji Microsoft Azure. Rozdamy łącznie 10 tysięcy złotych na jedno miasto!  Na kreatywnych studentów i absolwentów będzie czekać firma Orange Polska. Każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z jej programem akceleracyjnym, inicjatywą Imagine with Orange oraz konkursem BIHAPI. Warsztat przygotował także krakowski hub :raum „Startup – od pomysłu do realizacji. Go global or go home!”, który poprowadzą Filip Dębowski i Łukasz Cieśla.

Rejestracja Roadshow: globeforum.com/roadshow

Zgłoszenie do Challenge Warszawy: globeforum.com/challenges

Partnerem Instytucjonalnym University Roadshow jest Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Projekt jest realizowany z funduszy POIG.

Partnerem Merytorycznym University Roadshow w Krakowie jest Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie działająca poprzez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości AGH oraz Centrum Transferu Technologii AGH.

Szczegóły

Data:
21 maja 2015
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Strona internetowa:
urbnews.pl/spotkanie-university-roadshow-krakow-21-05/

Miejsce

Akademia Górniczo – Hutnicza
Mickiewicza 30
Kraków,
+ Google Map

Organizator

GLOBE FORUM