Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Real Estate Case Day 2018

16 kwietnia 2018 - 18 kwietnia 2018

W dniach 16-18 kwietnia odbędzie się już 10. edycja Real Estate Case Day – Akademia Nieruchomości.

Projekt jest organizowany przez członków SKN Inwestycji i Nieruchomości działającego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach w formie case study odbywających się na terenie SGH w budynku C przy al. Niepodległości 128 oraz w siedzibach firm partnerów.

Na jaki temat?

Tematem przewodnim będzie konsulting i transakcje na rynku nieruchomości. Uczestnicy Real Estate Case Day będą mogli zapoznać się ze specyfiką pracy w obu tych obszarach działalności na rynku nieruchomości. Daje to w sumie aż 8 praktycznych warsztatów w siedzibach partnerów dla zapisanych uczestników.

Partnerami są czołowi gracze na rynku m.in. Colliers, CBRE, BNP Real Estate Poland, Unibail – Rodamco, HB Reavis, JLL, Cushman.

Projekt skierowany jest w szczególności do studentów studiów licencjackich oraz magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jednak swoje zgłoszenia nadsyłać mogą także studenci z całej Polski, którzy są zainteresowani szeroko pojętą tematyką nieruchomości i konsultingu, jak również wiążący swoją ścieżkę kariery z rynkiem nieruchomości.

Jest to świetna okazja do poznania w praktyce jak wygląda specyfika pracy w największych przedsiębiorstwach na rynku nieruchomości w Polsce. Warto śledzić facebookowy profil koła oraz wydarzenie na Facebooku i być na bieżąco z najnowszymi informacjami.

Aby wziąć udział w tym wydarzeniu wystarczy zapisać się za pomocą formularza umieszczonego na stronie wydarzenia na Facebooku.

Rejestracja online na wydarzenie ruszyła 9 kwietnia, formularz dostępny jest na stronie internetowej skniin.pl.

 

Szczegóły

Start:
16 kwietnia 2018
Koniec:
18 kwietnia 2018
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
http://skniin.pl/

Miejsce

Szkoła Główna Handlowa, Budynek C
al. Niepodległości 128
Warszawa, Polska

Organizator

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Strona internetowa:
http://skniin.pl/