NREP udostępnia pierwsze mieszkania na wynajem pod marką „Lett”

Pod koniec 2022 r. NREP udostępnił 116 w pełni wyposażonych mieszkań do wynajęcia przy ul. Kłobuckiej w Warszawie. Jest to pierwsza oddana do użytku inwestycja mieszkaniowa NREP w Polsce. Pierwsi najemcy wprowadzili się na początku grudnia, a obecnie budynek jest już prawie wynajęty. Budynek „Lett Kłobucka” odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne, wyposażone lokale do wynajęcia na rynku warszawskim.

Źródło: Materiały prasowe NREP

Pierwsza inwestycja mieszkaniowa NREP w Polsce została oddana do użytku pod koniec 2022 r. Pierwszego grudnia wprowadzili się do niej pierwsi najemcy, a obecnie w ofercie dostępnych jest już tylko sześć mieszkań. Lett Kłobucka, zlokalizowana na warszawskim Służewcu, obejmuje 116 mieszkań, 124 miejsca postojowe, w tym 14 wyposażonych w stacje elektrycznego ładowania i 24 komórek lokatorskich. Lett oferuje różnorodny wybór mieszkań – kawalerki i lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe, odpowiadające potrzebom szerokiej grupy najemców, w tym singli w różnym wieku oraz rodzin z dziećmi.

Źródło: Materiały prasowe NREP

Mieszkania są w pełni umeblowane, posiadają telewizory oraz elementy dekoracyjne, takie jak zasłony i lampy. Każde mieszkanie posiada balkon, a na parterze – ogródek. Mieszkańcy mogą również korzystać z tarasu na dachu budynku oraz przynależnych terenów zielonych. Wystrój lokali jest utrzymany w neutralnych kolorach, aby mieszkańcy mogli go łatwo dostosować do swoich preferencji, a komfort użytkowania zwiększają takie rozwiązania jak pojemne szafy w zabudowie, pralki w każdym z mieszkań oraz kuchnie wraz z nowoczesnymi urządzeniami AGD. Funkcjonalne układy mieszkań sprawiają, że nawet w kawalerce najemca ma oddzielną przestrzeń kuchenną, sypialnianą i dzienną. Zwierzęta domowe są mile widziane.
Lett to marka NREP, pod której szyldem skandynawski inwestor będzie oferował mieszkania na wynajem w Polsce. – Lett to nowoczesne i komfortowe mieszkania o atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Chcemy, aby najemcy czuli się tutaj jak w domu, dlatego oferujemy funkcjonalne wyposażenie, dostęp do części wspólnych i dobrej infrastruktury. Zależy nam też na dobrych doświadczeniach najemców. Nasze umowy są przejrzyste, bez ukrytych opłat czy prowizji, a o bezproblemowy przebieg procesu zawierania umów i właściwy stan nieruchomości dba profesjonalny zespół zarządzający nieruchomością i obsługujący najem. – powiedział Maciej Piotrowicz, szef działu Inwestycji Mieszkaniowych w NREP.
– Lett Kłobucka odpowiada na duże zapotrzebowanie stołecznego rynku na wyposażone lokale o wysokim standardzie i w atrakcyjnej cenie. Najlepiej świadczy o tym fakt, że budynek został praktycznie wynajęty w przeciągu zaledwie kilku tygodni. W tym roku udostępnimy kolejne mieszkania pod szyldem Lett m.in. na warszawskim Bemowie. – dodał Maciej Piotrowicz.

Deweloperem obiektu jest YIT, zarządcą MVGM a pośrednikiem najmu Hamilton May.

O NREP

NREP jest inwestorem na rynku nieruchomości obecnym w segmentach: mieszkaniowym, logistyki, opieki, biurowym i rozwiązań technologicznych dla miast. Firma zatrudnia ponad 500 pracowników i zarządza aktywami o wartości 19 mld euro w krajach nordyckich: Danii, Finlandii, Szwecji, Norwegii a teraz również w Polsce. NREP realizuje średnio ponad jedną inwestycję tygodniowo i jest uznawany za pioniera w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, zorientowanym na dobru klienta i wykorzystującym nowoczesne technologie w nieruchomościach.