Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

VII Piknik Energetyczny

6 sierpnia 2016 - 7 sierpnia 2016

Powiat Żyrardowski po pięcioletniej przerwie reaktywuje imprezę wystawienniczo-edukacyjną jaką jest Powiatowy Piknik Energetyczny. Było to przedsięwzięcie typowo wystawiennicze, organizowane wespół z organizacjami funkcjonującymi w obszarze ekologii i poszanowania energii. Dziś dochodzimy do przekonania, że ten projekt należy przywrócić do życia. Sygnały docierające od naszych partnerów, jednoznacznie wskazują na jego potrzebę. Dlatego władze Powiatu Żyrardowskiego, wspólnie z partnerami jakimi są – Stowarzyszenie Polski Ruch Czystszej Produkcji w Katowicach i Fundacja Ochrony Środowiska Naturalnego Miasta Żyrardowa i okolic, postanowiły zorganizować siódmy z kolei „Piknik Energetyczny Powiatu Żyrardowskiego”. Imprezie patronuje i wspiera ją organizacyjnie Prezydent Miasta Żyrardowa Wojciech Jasiński. Przesłaniem Pikniku w roku reaktywacji, jest dewiza  „Życie jest energią – szanuj energię”

Tegoroczna edycja obejmować będzie działania wystawienniczo-promocyjne na rzecz poszanowania środowiska, a seminarium p.t. „OZE – w trosce o środowisko” będzie jednym z elementów Pikniku.

Piknik odbędzie się w dniach 6 i 7 sierpnia 2016 r w Muzeum Lniarstwa w Żyrardowie ul. Dittricha 18.

Szczegółowy program wkrótce na stronie internetowej Powiatu Żyrardowskiego www.powiat-zyrardowski.pl a także w lokalnej prasie.

Osobą odpowiedzialną za kontakty z wystawcami, podmiotami biorącymi udział w seminarium i mediami jest Pełnomocnik Starosty d.s. Społeczeństwa Informacyjnego Andrzej Ciołkowski, tel. 46 8553717 w. 37, kontakt e-mail [email protected]

Szczegóły

Start:
6 sierpnia 2016
Koniec:
7 sierpnia 2016
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
urbnews.pl/vii-piknik-energetyczny-zyrardow-06-07-08-16

Miejsce

Muzeum Lniarstwa
Dittricha 18
Żyrardów, Polska
+ Google Map

Organizator

Powiat Żyrardowski