Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mapowanie na warsztacie | INSPIRATORIA PARTYCYPACYJNE

17 lutego 2016 @ 17:00 - 20:00

W ramach warsztatu dowiemy się w jaki sposób różne metody mapowania mogą wspierać działania inicjatywne w mieście (i nie tylko), badania projektowe, analizę przestrzenną, gromadzenie danych ich kwalifikację i wizualizację. W pierwszej części zajmiemy się omówieniem w jaki sposób posługiwanie się prostymi technikami mapowania oraz, nierzadko dobrze znanymi narzędziami, może prowadzić do nieoczywistych rezultatów. W ramach warsztatu będziemy wspólnie pracować nad ich aplikacją dla konkretnych problemów i przypadków.

GDZIE?
Warsztat odbędzie się w Centrum Obywatelskim w Krakowie – przestrzeni dla krakowskich inicjatyw i organizacji pozarządowych, w ramach cyklu INSPIRATORIA PARTYCYPACYJNE – spotkań dla tych, którzy chcą włączać mieszkańców w zmienianie swojej okolicy.
ul. Reymonta 20, wejście „LE” od strony Parku Jordana, I piętro, sala konferencyjna nr 40.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wypełnij formularz zgłoszeniowy kilkając w ten link. Rekrutacja trwa do 14 lutego. Z zakwalifikowanymi uczestnikami będziemy się kontaktować 15 lutego.

W przypadku, gdy ilość zgłoszeń przekroczy pulę dostępnych miejsc o przyjęciu na warsztat decydować będzie pomysł na wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce. Ponadto ograniczona zostanie ilość uczestników z jednej organizacji czy grupy.
Szczegółowych informacji udziela Gosia Spasiewicz – Bulas (email: [email protected]).

Szczegóły

Data:
17 lutego 2016
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
http://urbnews.pl/mapowanie-na-warsztacie/

Miejsce

Centrum Obywatelskie w Krakowie
Reymonta 20
Kraków, Polska
+ Google Map

Organizator

Centrum Obywatelskie w Krakowie