AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kreowanie przestrzeni życiowej w nowoczesnym mieście – allin.talks

16 kwietnia 2015 @ 17:00 - 18:00

Darmowy

„To piękne gdy człowiek jest dumny ze swego miasta, lecz jeszcze piękniej, gdy miasto może być z niego dumne” . Czy mieszkańcy Krakowa mogą przypisać sobie przesłanie płynące ze słów amerykańskiego Prezydenta – Abrahama Lincolna?

Odpowiedzieć na to pytanie będzie można poznać podczas allin.talks „Kreowanie przestrzeni życiowej w nowoczesnych miastach XXI wieku w myśl idei społecznej odpowiedzialności biznesu”, który odbędzie się już 16. kwietnia w METAFORMA Cafe o godzinie 17:00.

Krakow allin

Gośćmi panelu będą:
Jakub Jędrak – przedstawiciel Stowarzyszenia Krakowski Alarm Smogowy,
Monika Czempisz – przedstawicielka local heroes Kraków,
Dr Paweł Kubicki – socjolog, badacz miasta, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskigo,
Tomasz Pytko – przedstawiciel Projekt: Polska oraz TEDxKrakow,
Travis Mielonen – przedstawiciel krakowskiego Serve the City.
Zarówno podczas debaty, jak i bezpośrednio po niej będzie można naszym gościom zadawać pytania.

Czym jest „Kreowanie przestrzeni…” ? Jest to projekt All In UJ, dofinansowany z budżetu Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Jego celem jest przedstawienie studentom i wszystkim mieszkańcom Krakowa prawdziwego obrazu naszego miasta oraz inspirowanie młodych ludzi do wcielania swoich kreatywnych pomysłów w życie, poprawiania przestrzeni miejskiej oraz próbowania sił w biznesie.

Podczas dyskusji poruszone zostaną kwestie takie jak: problem smogowy w Krakowie, działalność CSR w przestrzeni miejskiej oraz zestawione zostaną ze sobą różne punkty widzenia zarówno między prelegentami jak i widownią. Przedstawione  będą również organizacje aktywnie działające na terenie miasta i na jego rzecz a poprzez dyskusje wskazane będą dalsze drogi rozwoju mogące usprawnić sposób funkcjonowania miasta.

REJESTRACJA dostępna jest pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/13ttXtAODRXOwPdDggVmDkCKOfWsRx1AxwegsfM8cglk/viewform?c=0&w=1

Patroni:
Liga Odpowiedzialnego Biznesu, ALL IN UJ, PwC Polska, Krakowski Alarm Smogowy, Projekt: Polska oraz Local Heroes.

Szczegóły

Data:
16 kwietnia 2015
Czas:
17:00 - 18:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

METAFORMA Cafe
Kraków,