AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową TUP Wrocław – termin zgłoszeń

17 stycznia 2020

Mamy wielką przyjemność zaprosić studentów z województwa dolnośląskiego i opolskiego do konkursu na najlepszą pracę dyplomową organizowanego przez Towarzystwo Urbanistów Polskich – Oddział Wrocław.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe licencjackie, inżynierskie i magisterskie, obronione w latach 2018-2019 w dowolnej uczelni i na dowolnym kierunku studiów na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego. Zgodnie z Regulaminem tematyka prac musi wpisywać się w statutowe cele Towarzystwa Urbanistów Polskich. Prace te powinny więc wspierać działania na rzecz zagospodarowania przestrzennego kraju poprzez badanie zagadnień z zakresu: zasad zrównoważonego rozwoju oraz ładu przestrzennego, ochrony i tworzenia wartości kulturowych, przyrodniczych i krajobrazowych, problemów rozwoju i integracji wspólnot i społeczności lokalnych oraz zaspokajania ich potrzeb, rozwoju gospodarczego (kategoria regularna).

Tegoroczna edycja przewiduje również kategorię specjalną, w której zostaną nagrodzone prace związane z wykorzystaniem narzędzi GIS, danych przestrzennych, w tym danych udostępnianych przez Geoportal Dolnyśląsk.

Prace dyplomowe mogą być zgłaszane przez promotorów, pod kierunkiem których były przygotowane, wyłącznie w formie elektronicznej na adres Sekretarza konkursu: [email protected] w nieprzekraczalnym terminie do 17 stycznia 2020 r. Na podany adres można także kierować wszelkie pytania dotyczące konkursu.

Szczegółowe informacje na temat konkursu:

OgłoszenieUchwałaRegulaminZałączniki

Szczegóły

Data:
17 stycznia 2020
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Towarzystwo Urbanistów Polskich oddział Wrocław
Strona internetowa:
https://www.tup.org.pl/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=38&Itemid=176&lang=pl