AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Architektour 2017

20 kwietnia 2017 - 26 kwietnia 2017

Darmowy

Architektour to ogólnopolskie studenckie warsztaty architektoniczne organizowane przez Samorządy Studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej oraz Fundację Na Dużą Skalę. Jest to z pewnością wydarzenie alternatywne, ponieważ omija wielkie metropolie i pozwala uczestnikom poznać miasta nie pojawiające się zazwyczaj na pierwszych stronach gazet. Tym samym, poprzez obrane metody projektowe, stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnego systemu nauczania na polskich wydziałach architektury.

Po Międzygórzu, Kołobrzegu, Malborku, Przemyślu, Elblągu, Wałbrzychu i Gorzowie Wielkopolskim przyszedł czas na Śląsk. Ósma edycja ogólnopolskich warsztatów architektonicznych z cyklu Architektour odbędzie się w Bytomiu w terminie 20-26 kwietnia 2017 roku.  Ponad setka studentów kierunków projektowych z całej Polski pracujących pod okiem architektów, urbanistów i aktywistów miejskich będzie miała szansę zmierzyć się problematycznymi i decydującymi dla miasta obszarami. Studenci inspirowani wykładami, debatami oraz szeregiem wydarzeń towarzyszących będą mieli okazję pracowania w sposób daleki od znanej im codzienności akademickiej.

Szczegółowy harmonogram oraz wszelkie dodatkowe informacje pojawiają się na stronie internetowej wydarzenia www.architektour.pl

FOLDER INFORMACYJNY

Szczegóły

Start:
20 kwietnia 2017
Koniec:
26 kwietnia 2017
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,
Strona internetowa:
urbnews.pl/architektour-2017-bytom-20-26-04-2017

Miejsce

Opera Śląska
Moniuszki 21/23
Bytom, Polska
+ Google Map

Organizator

Fundacja Na Dużą Skalę, Politechnika Poznańska, Politechnika Gdańska, Politechnika Wrocławska