Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie konsultacyjne PZPPOM

8 marca 2017 @ 09:30 - 13:00

Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, działając w imieniu Dyrektorów Urzędów Morskich w Słupsku i w Szczecinie oraz własnym, informuje o pierwszym spotkaniu konsultacyjnym w ramach opracowywania projektu planu zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich w skali 1 : 200 000 i prognozy oddziaływania na środowisko.

Spotkanie odbędzie się 8 marca 2017 r. o godzinie 9.30 w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku przy Placu Solidarności 1.

Na spotkaniu zostanie przedstawiony opis procesu planistycznego wraz z harmonogramem prac oraz opisem założeń do planu. Zostaną również zaprezentowane zebrane dane planistyczne oraz zgromadzone wnioski do projektu planu. Oprócz tego omówione zostaną prace wykonane dotychczas w ramach Prognozy oddziaływania na środowisko.

W spotkaniu będą mogły wziąć udział osoby, które zapiszą się za pomocą formularza rejestracji dostępnego na stronie pzp-sk1.konfeo.com. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o możliwie szybką rejestrację. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące realizacji projektu planu zagospodarowania przestrzennego polskich obszarów morskich dostępne są na stronie internetowej Urzędu Morskiego w Gdyni www.umgdy.gov.pl/?cat=274.

AGENDA

ZAWIADOMIENIE

Szczegóły

Data:
8 marca 2017
Czas:
09:30 - 13:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,
Strona internetowa:
urbnews.pl/spotkanie-konsultacyjne-pzppom-gdansk-08-03-2017

Miejsce

Europejskie Centrum Solidarności
Gdańsk, Polska + Google Map

Organizator

Urząd Morski w Gdyni