Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Problemy planistyczne – jesień 2020

16 listopada 2020 - 18 listopada 2020

Zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium, pt.: „PROBLEMY PLANISTYCZNE – JESIEŃ 2020”. W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, która spowodowała m.in., że zrezygnowano z organizacji wiosennego seminarium, w dotychczasowej stacjonarnej formule, jesienią organizatorzy proponują Państwu nową formę szkolenia, mianowicie Seminarium online.

Seminarium które odbędzie się w dniach 16-17-18 listopada 2020 r. (poniedziałek, wtorek, środa) w godz. 12:00 15:00 (nie dłużej), składać się będzie w poszczególnych dniach z 2 wystąpień prelegentów i panelu dyskusyjnego prowadzonego przez naszego moderatora z odpowiedziami na pytania nadsyłanymi przez uczestników w trakcie szkolenia za pomocą chatu. Do przeprowadzenia seminarium wykorzystana zostanie platforma Clickmeeting.

W programie jesiennego Seminarium przewidziano omówienie szeregu istotnych zagadnień i dylematów wiążących się z praktyką planowania i zagospodarowania przestrzennego. Przede wszystkim skupimy się na doradztwie jak optymalnie godzić pojawiające się oczekiwania społeczne, środowiskowe i gospodarcze w stosunku do przestrzeni miast i gmin z wymogami prawa, w tym tego, które obecnie wchodzi lub wejdzie w życie.

Szczegółowe informacje poniżej (ich bieżące aktualizacje można znaleźć na stronie internetowej: www.suzoiu.pl).

  1. Program Seminarium JESIEŃ 2020.
  2. Informacje organizacyjne Seminarium JESIEŃ 2020.
  3. Formularz zgłoszenia na Seminarium JESIEŃ 2020.

Szczegóły

Start:
16 listopada 2020
Koniec:
18 listopada 2020
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
http://suzoiu.pl

Miejsce

online

Organizator

Stowarzyszenie Urbanistów ZOIU
Telefon:
795 85 05 85
Email:
biuro@suzoiu.pl
Strona internetowa:
http://suzoiu.pl/