Warszawskie Rozmowy Architektoniczne – ostatnia szansa na zapisy

 

WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE to cykl wykładów i dyskusji na tematy urbanistyczne, architektoniczne i z zakresu architektury krajobrazu.

WARSZAWSKIE ROZMOWY ARCHITEKTONICZNE są platformą, która umożliwia interdyscyplinarną dyskusję na temat innowacyjnych rozwiązań dla naszych miast. Dyskusja prowadzona jest na podstawie przykładów zrealizowanych obiektów wyróżniających się w danym temacie, niejednokrotnie stanowiących, pod względem interdyscyplinarności ich założeń koncepcyjnych w ujęciu urbanistycznym, architektonicznym, krajobrazowym i społecznym, świetny przykład do naśladowania.

Równolegle poruszanym tematem jest instrumentarium procedury planistycznej i administracyjnej, które umożliwia sprawną realizację projektów.

Spotkania w ramach cyklu adresowane są do środowisk m.in. polskich i niemieckich architektów, urbanistów i architektów krajobrazu, deweloperów, właścicieli i zarządzających nieruchomościami, miejskich biur architektury i planowania miasta, polityków, socjologów miast, dziennikarzy, instytucji naukowych.

TERMIN: 13.10.2017 GODZINA: 14:30- 19:00

MIEJSCE: Pałac Zamoyskich – SARP, ul. Foksal 2, Warszawa

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.fta.pl/wra oraz FB: projekt ZIELONE MIASTO

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne i możliwe tylko z potwierdzonym formularzem zgłoszeniowym. O zgłoszenia prosimy do dnia 09.10.2017 na adres mailowy [email protected] lub faksem na numer +49 30 797 47 883. Potwierdzenia zgłoszeń będą wysyłane na bieżąco.

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.