WAK14: Współczesna architektura krajobrazu Chin – Nadarzyn, 07.04.2017

7 kwietnia 2017, Ptak Warsaw Expo (hala F), Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu (SAK) zaprasza do udziału w kolejnej edycji konferencji z cyklu „Współczesna Architektura Krajobrazu – trendy, technologie i praktyka”.

Do udziału w wiosennej edycji SAK zaprosiło projektantów z Chin oraz europejskich architektów krajobrazu pracujących na rynku azjatyckim. Gościem specjalnym jest Stanley Lung z Turenscape – przedstawiciel jednego z największych i najbardziej znanaych biur projektowych w Chinach i na świecie. Prelegenci opowiedzą nam między innymi o roli architekta krajobrazu w projektowaniu przestrzeni przyjaznych dla mieszkańców w obliczu silnie rozwiających się miast w Chinach (Dong Zhang), jak w silnie zmieniającej się przestrzeni miasta wykorzystać każdą wolną przestrzeń po zieleń, czy można stworzyć park na terenach zalewowych i jak zaprojektować efektowne tereny zieleni o niskich kosztach utrzymania (Stanley Lung). O tym jak europejskie biuro projektowe podjęło współpracę z rynkiem azjatyckim na przykładzie między innymi projektu ogrodu botanicznego na Chen Shan w Szanghaju opowie niemiecka pracownia Valetnien+Valentien (Christoph Valentien).

Rejestracja online do 3 kwietnia www.wak14.konfeo.com

Wszystkie wykłady tłumaczone są na język polski.

Konferencja odbywa się w ramach targów Green Days. Udział w konferencji upoważnia do bezpłatnego wstępu na targi Green Days w dniu konferencji.

Organizator zapewnia darmowy dojazd z Dworca Centralnego do Nadarzyna.

Program konferencji oraz informacje organizacyjne na stronie www.sak.org.pl

Zapraszamy!

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.