W Krakowie rusza głosowanie na Front Malinę, czyli najbardziej oszpeconą elewację miesiąca

Niejeden z nas przechadzając się ulicami naszych miast zwrócił uwagę elewacje budynków, które straszą przechodniów swoim wyglądem i wyjątkowo nie chodzi tu o dobór kolorów elewacji, a o wulgarne napisy czy po prostu zwykłe bohomazy. Wielu z nas zastanawiało się czy nie da się z tym nic zrobić? Z pomocą przychodzą Pogromcy Bazgrołów, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce.

malina-logo-25-pngKonkurs na najbardziej oszpeconą elewację rusza w połowie każdego miesiąca, od 1 do 10 dnia miesiąca będzie tworzona galeria budynków, która wedle krakowian zasługuje na Front Malinę. Pod koniec miesiąca Pogromcy Bazgrołów ogłoszą wyniki i poinformują tym samym, który z zarządzających otrzyma w nagrodę kilogram kwaśnych cytryn. To jednak nie wszystko, ci którzy zgodzą się na usunięcie bazgrołów otrzymają pomoc, czy to w postaci farby czy rady jak najlepiej i najszybciej pozbyć się niechcianych napisów.

Celem całej akcji jest zachęcenie właścicieli i zarządców budynków w Krakowie, do tego aby pozbywali się brzydkich napisów, które najzwyczajniej szpecą przestrzeń.

Jak wziąć udział w głosowaniu? Należy wysłać zdjęcia elewacji budynku, który naszym zdaniem zasługuje na Front Malinę na adres [email protected], jednocześnie podając szczegóły dotyczące lokalizacji budynku oraz swoje dane, które ułatwią organizatorom wręczenie nagród dla najbardziej zaangażowanych w walkę z bazgrołami.