Rejestracja na wykład Nathalie de Vries (MVRDV) już otwarta

Bezpłatna rejestracja na wykład Nathalie de Vries, architektki reprezentującej jedną z największych światowych pracowni, została właśnie uruchomiona. Współzałożycielka MVRDV, w warszawskim Wola Center opowie o swoich projektach w sposób, który zainteresuje nie tylko zawodowych architektów, urbanistów i designerów.

Wydarzenie, które odbędzie się w ramach corocznych spotkań w rocznicę urodzin Stefana Kuryłowicza, jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Nathalie de Vries

Fot. MVRDV

Nathalie de Vries to architekta, której projekty znane są we wszystkich zakątkach globu. Nie tylko inspirują i wyznaczają trendy światowej urbanistyki, ale również tworzą wizję tego, jak wyglądać będą miasta przyszłości. Podczas warszawskiego wystąpienia, Nathalie de Vries opowie o międzynarodowych standardach pracy i zaprezentuje swoje najnowsze koncepcje – od wizji do projektu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00 w Wola Center przy ul. Przyokopowej 33 w Warszawie. Wykłady Nathalie de Vries to ogromna dawka inspiracji – nie tylko dla architektów i urbanistów, ale również grafików, ilustratorów, projektantów i designerów.

Bezpłatnej rejestracji można dokonać pod poniższym adresem: http://fundacja-sk.evenea.pl.

Rejestracja na wykład Nathalie de Vries (MVRDV) już otwarta

Fot. Jacek Poremba

Wykład odbędzie się w ramach cyklu corocznych spotkań organizowanych w rocznicę urodzin prof. Stefana Kuryłowicza, polskiego architekta i urbanisty, tragicznie zmarłego w 2011 roku. Patron Fundacji uważany jest za jednego z najbardziej wpływowych twórców w historii polskiej architektury. Jego praca w szczególny sposób bliska jest mieszkańcom Warszawy. Zrealizowane według projektu Kuryłowicza pojedyncze budynki oraz całe ich zespoły na trwałe wpisały się w urbanistyczny charakter nowoczesnej stolicy.

Poprzez organizację konkursów i stypendiów, Fundacja imienia Stefana Kuryłowicza aktywnie wspiera rozwój młodych architektów już od ponad trzech lat. Jej misją jest promocja odważnych i odpowiedzialnych projektantów, którzy tworzą zgodnie ze społeczną i kulturotwórczą rolą zawodu. Podczas zbliżającego się wykładu Nathalie de Vries, ogłoszony zostanie nowy program stypendialny oraz III edycja Konkursu Teoria.

Więcej aktualnych informacji dostępnych jest na fanpage’u Fundacji i wydarzeniu na Facebooku:

https://www.facebook.com/fundacjask

https://www.facebook.com/events/823892824350591/

Strona internetowa fundacji:

http://www.fundacja-sk.pl