Real Estate Meeting 2017 – Warszawa, 15-16.05.2017

Ponad dziesięciu partnerów z dwóch obszarów branży nieruchomości: sportowego i mieszkaniowego. Łącznie ponad dziesięć warsztatów  i prelekcji prowadzonych przez znamienitych gości. Dziesiątki godzin spędzonych w Szkole Głównej Handlowej, Stadionie Narodowym i apartamentowcu Cosmopolitan. Baza najświeższych informacji o rynku i bezcennych, praktycznych doświadczeń. To wszystko w czasie dziesiątej, jubileuszowej edycji Real Estate Meeting 2017.

REM 2017 to nowa, odświeżona formuła wydarzenia. Już 15 maja w Auli I i II budynku „C” Szkoły Głównej Handlowej w godzinach 10:00-15:30 uczestnicy będą mieli możliwość wyboru dwóch ścieżek : Konferencję o zarządzaniu nieruchomościami sportowymi oraz Warsztaty o rynku mieszkaniowym.
Drugi dzień konferencji, tj. 16 maja to niepowtarzalna okazja zwiedzenia Stadionu Narodowego oraz luksusowego apartamentowca Cosmopolitan.

Real Estate Meeting to wydarzenie, której uczestnikiem może być każdy, kto interesuje się szeroko pojętą tematyką nieruchomości sportowych i mieszkaniowych – bez względu na wiedzę i umiejętności. Od debiutujących stażystów aż po doświadczonych specjalistów. Zapraszamy także laików rynku nieruchomości – informacje przedstawione na REM z powodzeniem można będzie wykorzystać np. w wyborach kredytu mieszkaniowego w przyszłości.

Kto za tym wszystkim stoi?
Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości działające przy Szkole Głównej Handlowej wraz z Polskim Oddziałem Zarządzania Nieruchomościami IREM. Swym zasięgiem wydarzenie obejmie nie tylko studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ale również członków kół naukowych Politechniki Warszawskiej oraz uczelni ekonomicznych z Krakowa i Poznania, a także uczelni z Rzeszowa, Łodzi, Szczecina, Olsztyna i innych.

Rejestracja online rusza 6 maja 2017 roku.

Więcej informacji znajdziecie na www.skniin.pl oraz www.facebook.com/RealEstateMeeting.

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.