Ostatni moment na rejestrację – Forum Nowych Technologii 2015 rusza już 16 września!

Już za nieco ponad tydzień, w dniach 16-18 września, w hotelu Bania Thermal&Ski, odbędzie się tegoroczne FORUM NOWYCH TECHNOLOGII – coroczna jesienna konferencja organizowana przez firmę Intergraph Polska Sp.zo.o. Forum ma na celu zapoznanie uczestników z innowacyjnymi systemami informatycznymi realizującymi zaawansowane procesy biznesowe, a przede wszystkim wspomagającymi sprawne podejmowanie decyzji.

Spotkanie adresowane jest do reprezentantów administracji samorządowej i rządowej, przedstawicieli świata nauki oraz przedsiębiorców z obszaru geodezji, kartografii, geomatyki, projektowania rozwiązań sieciowych i przemysłowych, technologii informatycznych oraz pomiarowych. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną unikalne rozwiązania, w których odpowiednie podejście oraz zastosowana technologia pozwalają na pełne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także wykorzystanie dostępnych informacji w zupełnie nowy i bardziej zaawansowany sposób.

W ramach konferencji organizatorzy zapewniają:

  • 9 sesji tematycznych,
  • ponad 20 godzin wykładów,
  • warsztaty praktyczne,
  • prelekcje specjalistów z obszaru transportu, geodezji, kartografii, bezpieczeństwa publicznego, projektowania rozwiązań sieciowych i przemysłowych, technologii informatycznych i pomiarowych,
  • blisko 150 gości – reprezentantów administracji samorządowej i rządowej, przedstawicieli świata nauki oraz przedsiębiorców.

To już ostatni moment aby dokonać rejestracji na wydarzenie.

Agenda spotkania oraz więcej szczegółowych informacji na temat FORUM znajduje się na stronie konferencji www.fnt2015.pl.