Okiem Eksperta – cykl porad we współpracy z firmą Budplan

Wydarzenia

okiem_eksperta_2

Szukasz porady w kwestii związanej z planowaniem lub zagospodarowaniem przestrzennym? Chciałbyś skorzystać z opinii eksperta w dziedzinie urbanistyki i planowania przestrzennego? Dobrze trafiłeś!

Urbnews.pl, we współpracy z Budplan Sp. z o. o. rozpoczyna cykl porad „Okiem Eksperta”, dzięki któremu możecie uzyskać fachowe i rzeczowe porady w kwestiach związanych z planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym.

Firmę Budplan Sp. z o. o. założono w 1996 r. W czasie blisko 20-letniej działalności na rynku firma wykonała ponad 200 opracowań dla 130 klientów z całej Polski. Spółka jest skoncentrowana na opracowywaniu i wykonywaniu projektów dotyczących planowania przestrzennego, środowiska, jak również projektów związanych z przygotowaniem inwestycji. Dowodem na solidność wykonywanych usług jest doświadczenie firmy, poparte licznymi referencjami.

Na wasze pytania czekamy pod adresem [email protected]. Odpowiedzi będą publikowane w cyklu 2-tygodniowym. W każdej z serii udzielimy odpowiedzi na wybrane pytania.Redakcja wraz z Budplan Sp. z o. o. zastrzega prawo do wyboru oraz selekcji pytań, na które zostanie udzielona odpowiedź w danym cyklu.Wszystkie artykuły w cyklu.