AKTUALNOŚCI

O nas

Urbnews.pl to miejsce, gdzie zebrane są wszystkie najciekawsze informacje ze świata urbanistyki i gospodarki przestrzennej. Staramy się przedstawiać starannie wyselekcjonowane przez nas newsy, którym warto poświęcić trochę uwagi.

Redakcja składa się z młodych, aczkolwiek aktywnie działających w dziedzinie urbanistyki oraz architektury osób, posiadających szeroką wiedzę nt. wyżej wymienionych dziedzin.

Zależy nam na rozwoju tak istotnej dziedziny, jaką jest gospodarka przestrzenna i urbanistyka. Staramy się przekazywać jak najświeższe informacje. Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie nawiążemy kontakty, które pozwolą nam rozwijać naszą stronę. Informacje o współpracy znajdują się pod tym linkiem.

Zależy nam na tym, aby czytelnicy traktowali naszą stronę jako miejsce spotkań, ciekawe źródło informacji oraz okazji do wypowiedzenia się na dany temat. Jeśli macie ciekawe zagadnienie do przedyskutowania lub temat do opisania na łamach naszego portalu – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje.