AKTUALNOŚCI

Konkurs “Rok z Urbnews.pl” – wyniki

W związku z pierwszą rocznicą działania naszej strony, mamy przyjemność zorganizować dla naszych czytelników jubileuszowy konkurs “Rok z Urbnews.pl”. Zadanie konkursowe polega na odgadnięciu tytułu i autora książki, która jest jednocześnie nagrodą w konkursie. W celu ułatwienia zadania, będziemy zamieszczać poniżej wskazówki dotyczące książki.

Odpowiedzi należy przesłać pod adres: [email protected], w temacie podając imię i nazwisko. W treści wiadomości prosimy o podanie danych kontaktowych: powtórzenie imienia, nazwiska oraz adresu e-mail.

Wybór zwycięzcy nastąpi w drodze losowania. Uczestnicy, którzy nadeślą poprawną odpowiedź wcześniej, otrzymają w nim większe szanse! Poprawna odpowiedź oddana po opublikowaniu pierwszej podpowiedzi, będzie w losowaniu traktowana jako 8 głosów, po każdej kolejnej podpowiedzi o wartość jednego głosu mniej – zgodnie z regulaminem konkursu.


Aktualizacja (16.12.2014)

Poprawna odpowiedź:

Tytuł książki: Warszawa Fantastyczna
Autor: Paweł Dunin-Wąsowicz
wydawnictwo Raster

Wyniki.

Otrzymaliśmy kilkadziesiąt odpowiedzi! Po pierwszej wskazówce większość uczestników udzielało odpowiedzi “Obraz Miasta”. Niestety nie była to poprawna odpowiedź. Warto było odgadnąć odpowiedź już w tym etapie konkursu. Przekonał się o tym wylosowany zwycięzca konkursu – Dymitr Andrejuk. Gratulujemy! Wszystkich pozostałych uczestników zachęcamy do udziału w kolejnych naszych konkursach!


Wskazówka 1 (01.12.2014): Tytuł książki zawiera dwa słowa.

Wskazówka 2 (03.12.2014): Jest to książka o mieście.

Wskazówka 3 (09.12.2014): Książka dotyczy miasta położonego w Polsce.

Wskazówka 4 (10.12.2014): Książka opowiada o wizjach tego miasta w polskiej literaturze

Wskazówka 5 (11.12.2014): Recenzja książki pojawiła się na stronie Urbnews.pl

Wskazówka 6 (12.12.2014): Wydawcą książki jest wydawnictwo Raster.

Wskazówka 7 (13.12.2014): Autorem książki jest Paweł Dunin-Wąsowicz

Wskazówka 8 (14.12.2014): Odpowiedź zaczyna się na literę “W”


urbnews.pl logo

Regulamin konkursu “Rok z Urbnews.pl”