Kongres Transportu Publicznego 2015, Warszawa, 19-20.10

Wg dostępnych danych, Warszawa jest miastem z największym udziałem transportu publicznego w Polsce. Co więcej, z 54%-owym udziałem w ruchu autobusów, metra i tramwajów Warszawa wypada też pod tym względem bardzo dobrze na tle innych stolic europejskich. Nie dziwi więc, że właśnie stolica Polski będzie po raz kolejny gospodarzem Kongresu Transportu Publicznego, którego IV edycja odbędzie się w dniach 19-20 października. Kongres jest największym wydarzeniem w naszym kraju dotyczącym tematyki komunikacji zbiorowej.

LOGO KTP WARSZAWA 2015Tegoroczna edycja wydarzenia skupi się na takich tematach jak:

  • Smart trip – nowoczesne technologie w transporcie publicznym
  • Jak transport zbiorowy wykorzystuje zwiększoną mobilność Polaków
  • Organizacja transportu zbiorowego w Polsce
  • Budowa zintegrowanego systemu transportowego.

Wśród gości wydarzenia znajdą się prezydenci miast, szefowie zarządów transportu miejskiego z całego kraju, przewoźnicy miejscy oraz producenci nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR, Stowarzyszenie Transportu Publicznego oraz portal Transport-publiczny.pl. ­­

Więcej szczegółów na temat Kongresu oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo na stronie: www.kongrestransportupublicznego.pl. Udział w Kongresie jest bezpłatny.

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.