AKTUALNOŚCI

Konferencja GIS Day 2019 – GIS w stolicy

W 1963 r. dzięki staraniom Rogera Tomlinsona został zainicjowany projekt CGIS (Canada Geographie Information System). Był to pierwszy system GIS, który swoim zasięgiem obejmował cały kraj oraz zawierałby informacje o „wszystkich potencjalnie produktywnych terenach Kanady”, a także o możliwościach wykorzystania terenu.

W ramach obchodów Światowego Dnia Systemów Informacji Geograficznej (GIS Day) serdecznie zapraszamy na VIII edycję konferencji „GIS w Stolicy”, która odbędzie się 29 listopada 2019 r. od godziny 10:00 Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej przy ulicy Rektorskiej 4.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „GIS oczami przyszłości”, a tematem przewodnim będzie zastosowanie Systemów Informacji Geograficznej do rozwiązania problemów, z którymi możemy mieć do czynienia w dalszej i bliższej przyszłości.

W ramach konferencji odbędą się również warsztaty, dzięki którym uczestnicy będą mieli okazję podnieść swoje umiejętności z oprogramowania GIS.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku | strona internetowa wydarzenia

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.