Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

XIV Real Estate Conference 2023

11 stycznia 2023 @ 09:00 - 16:30

Real Estate Conference – ruszaj z nami i nieruchomościami!

Interesujesz się nieruchomościami? Wiążesz z tą branżą swoją przyszłość? A może dopiero zamierzasz postawić swoje pierwsze kroki w świecie nieruchomości? Jeśli tak, to Real Estate Conference jest stworzone właśnie dla Ciebie!

W dniu 11 stycznia 2023 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się już XIV edycja konferencji Real Estate Conference. Jest to wydarzenie tworzone przez młodych dla młodych, których ciekawi rynek nieruchomości. Głównym celem projektu jest zapoznanie studentów oraz młodzieży z różnymi segmentami rynku nieruchomości, prognozami dla tego rynku na najbliższe lata oraz pogłębienie ich wiedzy branżowej.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wysłuchać czterech prelekcji. Każdą z nich przeprowadzą zaproszeni eksperci, których z pewnością nazwać można liderami branży. Goście opowiedzą o czterech kluczowych sektorach rynku nieruchomości – przestrzeniach biurowych, przestrzeniach retail, przestrzeniach magazynowych oraz nieruchomościach mieszkaniowych. Nie zabraknie również okazji do networkingu. W agendzie konferencji przewidziana została półtoragodzinna przerwa, podczas której uczestnicy będą mogli zadać pytania prelegentom, poznać się nawzajem oraz porozmawiać z zaproszonymi firmami o możliwościach rozwoju. Nazwiska gości powoli pojawiają się na stronie Facebook organizatorów https://www.facebook.com/RealEstateConference

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Proptech Foundation, Mieszkanicznika oraz Polish Green Building Council.

Organizatorem konferencji jest Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości. Wstęp jest darmowy. Nie zwlekaj – ruszaj z nami i nieruchomościami!

Kontakt: www.facebook.com/RealEstateConference, [email protected]

REC 2023 Logo

Szczegóły

Data:
11 stycznia 2023
Czas:
09:00 - 16:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/RealEstateConference

Miejsce

SGH
Niepodległości 128
Warszawa, Polska

Organizator

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Strona internetowa:
http://skniin.pl/