Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wizja rozwoju Olsztyna

19 września 2015 @ 17:00 - 20:00

Darmowy

Forum Rozwoju Olsztyna istnieje już od 6 lat. W tym czasie poznaliśmy bardzo dobrze nasze miasto, jego problemy i potrzeby. Dlatego kilka miesięcy temu uznaliśmy, że przyszedł odpowiedni czas, aby przygotować dokument opisujący w kompletny sposób naszą wizję rozwoju Olsztyna.

Dokument ten będzie składał się z kilku rozdziałów takich jak: planowanie przestrzenne, transport, ekonomia, społeczeństwo i kultura. Nasza Wizja rozwoju Olsztyna nie będzie miała zamkniętego charakteru. Jej treść będziemy chcieli konsultować z mieszkańcami w trakcie otwartych spotkań i na bieżąco ją aktualizować. Dyskusja nad zaproponowanymi przez nas rozwiązaniami i pomysłami będzie doskonałą okazją, aby rozpocząć publiczną – i mamy nadzieję – nieustającą debatę o przyszłości Olsztyna.

Jednocześnie opracowujemy uwagi do Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Olsztyna. Można je składać do 30 września tego roku. Gorąco zachęcamy mieszkańców, aby także przesyłali swoje pomysły dotyczące Studium. Jest to dokument o strategicznym znaczeniu, który wyznacza ogólne kierunku rozwoju przestrzennego miasta.

Wizję rozwoju Olsztyna zaprezentujemy 19 września o godz. 17:00 w Kamienicy Naujacka 3 przy ul. Dąbrowszczaków.

źródło: Forum Rozwoju Olsztyna

Szczegóły

Data:
19 września 2015
Czas:
17:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

sala kameralna Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury
Dąbrowszczaków 3
Olsztyn, warmińsko-mazurskie 10-538 Polska
+ Google Map
Telefon:
(89) 522 13 72
Strona internetowa:
[email protected]

Organizator

Forum Rozwoju Olsztyna
Email:
fro@fro.olsztyn.pl
Strona internetowa:
http://fro.olsztyn.pl/