AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty FME

17 maja 2022

Już 18 maja odbędzie się kolejna edycja konferencji dla ekspertów i użytkowników Platformy Integracyjnej FME – FME World Tour 2022. Wydarzenie organizowane jest przez firmę Globema we współpracy z producentem FME – firmą Safe Software i odbędzie się 18 maja 2022 roku w Centrum Konferencyjnym WEST GATE w Warszawie. FME World Tour 2022 jest objęte naszym patronatem.

Dlaczego warto dołączyć do wydarzenia?

  • poznasz doświadczenia innych użytkowników oraz ekspertów FME,
  • dowiesz się, jak FME rozwiązało problemy, z którymi spotykają się inne firmy i instytucje,
  • poznasz nowe metody pracy z danymi oraz triki, które ułatwią Ci codzienną pracę.

Wśród prelegentów są przedstawicie Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, Politechniki Warszawskiej, firm takich jak Nexera, MGGP Aero, Miejska Pracownia Urbanistyczna w Łodzi czy QAH.

Warsztaty FME

W ramach FME World Tour, dzień przed głównym wydarzeniem, czyli 17 maja, organizowane są płatne warsztaty z obsługi FME. To świetna okazja by poznać podstawowe zagadnienia przetwarzania danych przy pomocy Platformy FME lub poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Dla naszych czytelników obowiązuje 15% zniżki na wybrany warsztat. Wystarczy wpisać hasło „Media” w formularzu rejestracyjnym.

Udział w wydarzeniu głównym FME World Tour 2022 jest bezpłatny – należy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny. Zajrzyj na stronę wydarzenia i poznaj szczegóły: LINK

Więcej informacji na temat możliwości Platformy znajdą Państwo na stronie FME – LINK.

Szczegóły

Data:
17 maja 2022
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,