AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Smart City Forum 13-14.03 – Warszawa, Hotel Westin

13 marca 2018 - 14 marca 2018

13 – 14 marca 2018 r. w warszawskim hotelu Westin odbędzie się Smart City Forum – konferencja będąca odpowiedzią na transformację, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast, które stają się inteligentne.

Smart City Forum to okazja do tego, by dowiedzieć się czegoś nowego i zderzyć swoje własne wyobrażenia z rzeczywistością – z tym, czego chce rynek oraz wynieść coś interesującego. Konferencja gromadzi wielu fachowców z różnych firm i branż — są oni dla mnie ogromną inspiracją. – Dariusz Kacprzyk, Prezes, MCX Pro

Platforma dialogu i współpracy biznesu z administracją centralną i lokalną, jaką jest Smart City Forum, pozwala na efektywną wymianę opinii oraz doświadczeń w zakresie inteligentnych miast, dotyczącą ich rozwoju w Polsce i na świecie. Merytoryczna strona Wydarzenia nadzorowana jest przez Radę Programową pod przewodnictwem Mariusza Gaca, Wiceprezesa Zarządu Orange Polska oraz Macieja Bluja, Wiceprezydenta Miasta Wrocławia, będących gwarantem skutecznej i owocnej debaty w zakresie modeli realizacji inwestycji, możliwości ich finansowania czy wykorzystania dostępnych technologii.

Podczas dwóch dni konferencji poruszone zostaną tematy związane z koncepcjami miasta ekologicznego, wizją Smart City w przyszłości czy innowacyjnymi narzędziami do komunikacji z mieszkańcami. Ponadto tegorocznej edycji po raz pierwszy towarzyszyć będzie innowacyjna formuła okrągłych stołów, tzw. Round Tables – umożliwia ona interakcję między uczestnikami, pozwala wymienić myśli i doświadczenia oraz nawiązać nowe kontakty.

Smart City Forum to obowiązkowy punkt na mapie polskich konferencji dla wszystkich, którzy już dziś chcą brać udział w debacie związanej z przyszłością swoich miast i czynnie wpływać na ich rozwój.

Szczegóły

Start:
13 marca 2018
Koniec:
14 marca 2018
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Hotel Westin
al. Jana Pawla II 21
Warszawa, 00-854 Polska

Organizator

MM Conferences S.A