AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Real Estate Case Day 2019

19 marca 2019 - 21 marca 2019

Darmowy

Już 19  marca rozpocznie się, kolejna już, XI edycja Real Estate Case Day – serii trzech dni warsztatów i case study, organizowanej przez SKN Inwestycji i Nieruchomości, działające przy Szkole Głównej Handlowej. Tegoroczna odsłona będzie skupiona na tematyce najlepszych praktyk finansowania i zarządzania nieruchomościami, a także problematyką inwestowania oraz obrotu nieruchomościami w wybranych sektorach rynku. Wydarzenie, skierowane do studentów polskich uczelni ekonomicznych, jak i do wszystkich zainteresowanych tematyką, ma na celu nie tylko szerzenie wiedzy, ale także prezentację możliwych ścieżek kariery w branży. Dzięki renomie i doświadczeniu partnerów – liderów polskiego rynku nieruchomości – uczestnicy zyskają unikalną okazję poznania jej praktycznej strony. W gronie tegorocznych partnerów warto wymienić takie firmy jak JLL, Savills, CBRE, Colliers, Cushman & Wakefield, Globalworth czy Unibail-Rodamco-Westfield.

Panele dyskusyjne oraz studia przypadku odbywać się będą codziennie do 21 marca, w warszawskich siedzibach partnerów, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Zainteresowani będą mieli możliwość uczestnictwa w 7 warsztatach, podzielonych na 3 ścieżki tematyczne, nawiązujące do tegorocznej tematyki RECD oraz codziennych problemów uczestników rynku nieruchomości. Same warsztaty będą otwarte dla osób, które zadeklarują wcześniej chęć uczestnictwa.

Bogate doświadczenie w organizacji wydarzeń związanych z branżą nieruchomościową przez SKN Inwestycji i Nieruchomości, a także wieloletnia owocna współpraca z partnerami Koła gwarantuje, iż poziom merytoryczny Real Estate Case Day 2019 będzie jeszcze wyższy, niż w poprzednich edycjach, a co za tym idzie –  jakość przekazywanej wiedzy najlepsza, zaś wachlarz nowych możliwości – szeroki.

Formularz zgłoszeniowy: www.recd2019.evenea.pl ⬅️
Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń!

Wydarzenie na Facebooku

Szczegóły

Start:
19 marca 2019
Koniec:
21 marca 2019
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1961142574012365/

Organizator

Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Strona internetowa:
http://skniin.pl/