AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Mistrzowie Architektury: Eike Becker

11 października 2017 @ 18:00 - 20:00

Darmowy

Z jednej strony współczesna forma, nowoczesne technologie, zrównoważony rozwój oraz energooszczędność – z drugiej odpowiedź na ponadczasowe potrzeby życia społecznego w tradycyjnych miejskich przestrzeniach publicznych. Tak w skrócie można opisać twórczość pracowni Eike Becker_Architekten, której założyciel – Eike Becker – będzie naszym kolejnym Mistrzem Architektury.

Przed założeniem pracowni w 1999 roku, Eike Becker zdobywał doświadczenie w najbardziej renomowanych londyńskich pracowniach, takich jak Norman Foster Associates czy Richard Rogers Partnership. Dzisiaj, to jego pracownia ugruntowała sobie pozycję pośród najbardziej utytułowanych w całej Europie, a potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz realizacje w różnych stronach świata. Eike Becker_Architekten stawia na łączenie architektury z urbanistyką. Korzystając z innowacyjnych materiałów architekci przystosowują budynki do aktualnych potrzeb społecznych, a ich projekty niosą za sobą pozytywne zmiany w całym otoczeniu.

Eike Becker tworzy przede wszystkim wielkogabarytowe obiekty, takie jak wysokościowce, budynki biurowe czy osiedla mieszkaniowe, jednak w jego twórczości można też znaleźć projekty wnętrz oraz mebli.

Już wkrótce Eike Becker przyjedzie na Śląsk, a jego realizacje będzie można poznać od kulis. Serdecznie zapraszamy na wykład, w środę 11 października o godz. 18:00, do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

Poniżej link do formularza zgłoszeniowego, który umożliwi rezerwację miejsc na wykład: LINK

Szczegóły

Data:
11 października 2017
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1962450943974852

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Kongresowe
plac Sławika i Antalla 1
Katowice, śląskie 40-005 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 4384030
Strona internetowa:
http://www.mck.katowice.eu/

Organizator

SARP Katowice
Telefon:
32 253 97 74
Strona internetowa:
http://www.sarp.katowice.pl/