AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Konwersatorium Naukowe Instytutu Metropolitalnego: Przyszłość mobilności w Trójmieście

13 stycznia 2015 @ 18:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym  Konwersatorium Metropolitalnym, które odbędzie się 13 stycznia br. o godz. 18.00 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (sala Rady Wydziału).

Temat najbliższego spotkania to: Przyszłość mobilności w Trójmieście. Wyzwania i proponowane kierunki reorientacji, a jego moderatorem będzie dr Piotr Kuropatwiński, wiceprezydent Europejskiej Federacji Cyklistów.

Konwersatorium Metropolitalne to inicjatywa mająca na celu integrację środowiska akademickiego oraz instytucji naukowych, branżowych oraz społecznych poprzez cykliczne spotkania i dyskusje wiążące się z szeroko rozumianą problematyką funkcjonowania metropolii. Rezultatami kolejnych spotkań będą raporty, ekspertyzy, opinie prawne, a także tezy do projektów aktów prawnych. W każdym z poprzednich Konwersatoriów wzięło udział kilkadziesiąt osób, aktywnie włączając się w dyskusję z prowadzącymi spotkania.

Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa. Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w Konwersatorium na adres mailowy radoslaw.kleina@im.edu.pl.

Szczegóły

Data:
13 stycznia 2015
Czas:
18:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
Http://urbnews.pl/konwersatorium-naukowe-instytutu-metropolitalnego-przyszlosc-mobilnosci-w-trojmiescie

Miejsce

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Jana Bażyńskiego 6
Gdańsk, 80-952 Polska
+ Google Map

Organizator

Instytut Metropolitalny