AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Kongres Smart City

2 grudnia 2014 - 3 grudnia 2014

Serdecznie zapraszamy Państwa na najbliższy „Kongres Smart City”, który odbędzie się 2-3 grudnia 2014 r. w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO SILESIA w trakcie Transport Innovation Forum. Konferencja zostanie podzielona na 3 bloki tematyczne:

  • Inteligentne Miasta

Eko miasta w Polsce i w Europie – transport niskoemisyjny w miastach i aglomeracjach. Technologie informatyczne w inteligentnej metropolii. Społecznościowe systemy zarządzania informacją o ruchu – wykorzystanie big data w transporcie. Nowoczesne systemy zarządzania ekologistyką miejską.

  • Motoryzacja przyszłości

Od diesla do wodoru – efektywność ekonomiczna alternatywnych metod zasilania pojazdów. Infrastruktura ładowania i tankowania pojazdów o napędzie alternatywnym.

  • Prosument – energia jutra

Energia przyszłości – gospodarka energetyczna a zrównoważony rozwój. Prosumencka rewolucja energii – od słońca do wodoru. Biznes i region – innowacyjne strategie wykorzystania alternatywnych źródeł energii i zagospodarowania stref ekonomicznych i terenów poprzemysłowych.

Rejestracja na stronie Kongresu: www.smartpl.eu lub Transport Innovation Expo: www.innowacje-transport.eu upoważnia do bezpłatnego udziału w Forum, Expo oraz „Kongresie Smart City”.

Szczegóły

Start:
2 grudnia 2014
Koniec:
3 grudnia 2014
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,
Strona internetowa:
http://urbnews.pl/kongres-smart-city-2-3-grudnia-2014-sosnowiec

Miejsce

Expo Silesia
Braci Mieroszewskich 124
Sosnowiec, 41-219 Polska
+ Google Map

Organizator

SmartPL