Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Inwestycje dla przyszłych pokoleń

21 maja 2019 - 22 maja 2019

Największe wydarzenie organizowane w tym roku w Warszawie przez polski oddział Urban Land Institute, organizacji prowadzącej działania w zakresie badań i edukacji, mające na celu wytyczanie odpowiedzialnych sposobów planowania i rozwoju miast. Eksperci z Polski i zagranicy porozmawiają m.in. o wpływie innowacji i zmian demograficznych na największe aglomeracje, atrakcyjności miast, trendach na rynku inwestycyjnym i przyszłości branży nieruchomości.

ULI Poland Annual Conference odbywająca się pod hasłem „Shaping investments for next generations” to interesująca propozycja dla osób zainteresowanych zmianami zachodzącymi w przestrzeni miast w Polsce i na całym świecie. Pierwsza część pierwszego dnia konferencji (21 maja), dedykowana członkom ULI (podczas rejestracji można też zgłosić akces do organizacji), odbędzie się w formie warsztatów w grupach roboczych poświęconych kształtowaniu łańcucha dostaw w miastach i współpracy na linii handel-logistyka, placemakingowi towarzyszącemu projektom deweloperskim, a także nowym pomysłom na inwestycje w sektorze mieszkaniowym. Dzień zakończy gala dostępna dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, nie tylko członków ULI. Atrakcją wieczoru będzie wystąpienie Mikaela Krogerusa i Roman Tschäppelera – autorów bestselerowej książki „The Decision Book: 50 Models for Strategic Thinking”.

Drugi dzień wydarzenia odbywającego się w hotelu Raffles Europejski przyjmie formułę otwartą – po opłaceniu wpisowego. Szczegółowe informacje o programie i rejestracji znajdują się na stronie: https://europe.uli.org/event/poland-annual-conference-2019/. W programie m.in.:

  • Prezentacja raportu „How Innovation is Reshaping Europe’s Urban Environment”: Guy Perry, architekt i urbanista obecnie związany z międzynarodową firmą doradczą McKinsey.
  • Prezentacja „Generational Demographics Affect All Land Users”: Simon Kuper, publicysta Financial Times.
  • Rozmowa o atrakcyjności miast z udziałem uczniów i studentów, który moderować będzie Wojciech Ławniczak, specjalista w zakresie innowacji, strategii oraz zarządzania designem oraz marką.
  • Panel dyskusyjny „How Innovation and Demographics Impact on the Real Estate Market”: Arjan Dingste z holenderskiej pracowni UNStudio, Sebastian Junghaenel, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Zeitgeist Asset Management, Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Andrea Carpenter z organizacji Woman Talk Real Estate.
  • Dyskusja o rynku inwestycyjnym w Europie: Marcus Cieleback, Group Head of Research w Patrizia Immobilien AG, Karol Bartos, Group Head of Asset Management w Atrium Real Estate, Bartek Mierzwiak, dyrektor zarządzający Logicor w Europie Środkowo-Wschodniej oraz Martin Polak, dyrektor zarządzający Prologis w Europie Środkowo-Wschodniej.
  • Konferencję zakończy wykład Thomasa Sevcika, kierującego międzynarodowym think-thankiem Arthesia, pt. „Reprograming Our Cities: How Digitalization, Economy and Mobility are Changing Our Cities”.

Wszystkie prezentacje i panele dyskusyjne w dniu 22 maja odbędą się z języku angielskim, z tłumaczeniem symultanicznym na polski.

Partnerami wydarzenia są firmy: Skanska, Colliers International, Cushman & Wakefield, Dentons, Echo Investment, Ghelamco, Globalworth, Greenberg Traurig, Hines, Vastint oraz Baker McKenzie.

Szczegóły

Start:
21 maja 2019
Koniec:
22 maja 2019
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Strona internetowa:
https://europe.uli.org/event/poland-annual-conference-2019/

Miejsce

Hotel Raffles Europejski
Krakowskie Przedmieście 13
Warszawa, mazowieckie 00-071 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://pl.raffles.com/warsaw/

Organizator

Urban Land Institute