Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

II edycja Smart City Forum

23 września 2015 - 24 września 2015

W dniach 23 – 24 września 2015 roku w Hotelu Westin w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Smart City Forum – inicjatywy, poświęconej inteligentnym miastom w Polsce. Konferencja gromadzi wybitnych ekspertów, prezydentów polskich miast oraz licznych przedstawicieli urzędów marszałkowskich, administracji lokalnej i biznesu. Organizatorem konferencji jest firma MM Conferences S.A.

Nad poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa Forum, której przewodniczy Mariusz Gaca, Wiceprezes Zarządu Orange Polska, liczni przedstawiciele dostawców rozwiązań dla sektora oraz prezydenci polskich miast, poprzez wymianę opinii i doświadczeń dotyczących rozwoju inteligentnych miast w Polsce, przygotują zakres merytoryczny Wydarzenia. W nadchodzącej edycji do grona członków Rady dołączyli m.in. Krzysztof Żuk, Prezydent Lublina, Robert Biedroń, Prezydent Słupska, Hanna Zdanowska, Prezydent Łodzi i Wojciech Szczurek, Prezydent Gdyni.

Podczas pierwszej edycji zostały poruszone takie kwestie jak idea Smart City i Smart Society, sposoby płatności w miastach i miasteczkach przyszłości oraz rola ICT w zarządzaniu infrastrukturą Smart Cities. Jesienna edycja Forum pogłębi dyskusję na ww. tematy, skupiając się przy tym także na kwestiach finansowania, transportu, ekologii i korzyści dla mieszkańców z wprowadzenia rozwiązań Smart City.

Wydarzenie kierowane jest w szczególności do przedstawicieli władzy krajowej, regionalnej i lokalnej oraz takich sektorów jak:

  • IT
  • Transport
  • Telekomunikacja
  • Energetyka
  • Budownictwo
  • Medycyna
  • Edukacja
  • Kancelarie prawne oraz firmy doradcze

Smart City Forum jest pierwszą inicjatywą poświęconą inteligentnym miastom w takiej skali i z takim zapleczem merytorycznym, umożliwiającą spotkanie z decydentami szczebla krajowego, znanymi ekspertami i praktykami biznesu.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://smartcityforum.pl/

Szczegóły

Start:
23 września 2015
Koniec:
24 września 2015
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Hotel Westin
al. Jana Pawla II 21
Warszawa, 00-854 Polska
+ Google Map

Organizator

MM Conferences S.A