Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej: 5 edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego – termin zgłoszeń

18 września 2015

Darmowy

Program ma na celu wyłonienie oraz promocję najlepszych deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych w Polsce. Certyfikaty i Godła Promocyjne zostaną przyznane także wyróżniającym się firmom z branży budowlano-wykończeniowej oraz szerokiej gamie produktów począwszy od spoiw i chemii budowlanej, poprzez stolarkę drzwiową i okienną, skończywszy na elementach wyposażenia i dekoracji wnętrz.

Uczestnikami Certyfikacji są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem wśród klientów, partnerów biznesowych oraz władz lokalnych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne czy użytkowe oferowanych towarów i usług oraz przestrzeganie zasad etyki w prowadzeniu biznesu.

Ogłoszenie zwycięzców i rozdanie certyfikatów wraz z rocznymi pakietami promocji – odbędzie się 22 listopada 2015 roku podczas 53. Targów Mieszkaniowych Nowy DOM, Nowe MIESZKANIE 2015 Murator Expo w Warszawie na PGE Narodowym. Murator Expo od kilku lat obejmuje patronatem Ogólnopolski Program Budowlany, a podczas organizowanych targów umożliwia wręczenie certyfikatów liderom branży.

Program cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród firm z branży budowlanej i budowlano-wykończeniowej. Zostały ostatnie wolne miejsca. 

Zgłoszenia do Programu przyjmowane są do 18 września 2015 r.