Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Architektura Bez Granic – Hannes Schmid

1 października 2019

Darmowy

Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Oddział Warszawski SARP zaprasza na inauguracyjny wykład z cyklu Architektura Bez Granic! Gościem będzie Hannes Schmid – jeden z najważniejszych szwajcarskich fotografów, znany na całym świecie z ikonicznej reklamy z cowboy’em Marlboro.

Hannes Schmid od 2012 roku angażuje się w akcje humanitarne w Kambodży. W uznaniu za swoje oddanie w niesieniu pomocy został wyróżniony honorowym doktoratem Uniwersytetu w Zurychu.

W swoim wystąpieniu “SMILING GECKO”, opowiada z pasją o tym, dlaczego zaangażował się w działania w Kambodży. Opisuje w jak trudnych warunkach zmuszone są żyć dzieci i ich rodziny w slamsach Phnom Penh, obrazując to zdjęciami ze swojej serii “CONCERNED PHOTOGRAPHY”. Tłumaczy w jaki sposób jego projekt Smiling Gecko, w swoim całościowym, podejściu prowadzi do zrównoważonej poprawy warunków życiowych lokalnej społeczności, pomagając przy budowie samowystarczalnej, autonomicznej wioski.
W inspirującym wykładzie udowadnia, jak wiele można osiągnąć dzięki wytrwałości i szczerym emocjom, nazywając ten wyjątkowy projekt społeczny, swoim największym dziełem sztuki.

1 października 2019 | 18:00 | Warszawa | Pawilon SARP | Foksal 2

Szczegóły

Data:
1 października 2019
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2348462121942124/

Miejsce

Pawilon SARP
ul. Foksal 2
Warszawa, mazowieckie 00-366 Polska
+ Google Map
Telefon:
22 82 67 439
Strona internetowa:
http://sarp.warszawa.pl/

Organizator

SARP Warszawa
Telefon:
22 82 67 439
Email:
warszawa@sarp.org.pl
Strona internetowa:
http://sarp.warszawa.pl/