AKTUALNOŚCI

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Architektour 2016: Gorzów Wielkopolski

21 kwietnia 2016 - 27 kwietnia 2016

Hasło przewodnie VII edycji Architektour to: Budować nowoczesne otoczenie, w którym warto pracować, mieszkać i wypoczywać.

Architektour 2016 to ogólnopolskie warsztaty architektoniczne organizowane przez Samorząd Studentów Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej, Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej i Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu oraz Fundację Na Dużą Skalę i Fundację Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu we współpracy z Urzędem Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz gorzowskich oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich. Wydarzenie omija wielkie metropolie i pozwala uczestnikom poznać miasta na co dzień nie pojawiające się na pierwszych stronach gazet.

Siódma edycja ogólnopolskich warsztatów architektonicznych z cyklu Architektour odbędzie się w terminie 21-27 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Budować nowoczesne otoczenie, w którym warto pracować, mieszkać i wypoczywać”.

plakat architektour 2016


Wstępniak: Ogólny temat wstępniaka na warsztaty architektoniczne Architektour 2016*: 52°43’41.4″N 15°14’28.4″E

Osobny temat wstępniaka dla chętnych, którzy chcą wziąć udział w warsztatach z projektowania parametrycznego**: ALGORYTM

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza dostępnego na stronie www.architektour.pl w dniach 14.03.16  do 29.03.16

*Odpowiedź na podany temat jest wymagana do udziału w warsztatach. Forma dowolna. Rozmiar pliku do 3MB, rozdzielczość 72 dpi. UWAGA! Prace grupowe nie będą oceniane.
**Chętni mogą zapisać się do grupy, która będzie zajmować się projektowaniem parametrycznym. Grupę obowiązuje osobny wstępniak. UWAGA! Zróżnicowany poziom zaawansowania uczestników.

Szczegóły

Start:
21 kwietnia 2016
Koniec:
27 kwietnia 2016
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce