Warsztat planistyczno-partycypacyjny: “Sea City for Public Activity – Community Planning Workshop” – Gdynia, 22-24.05.2015

Do 17 maja trwa nabór uczestników na majowe warsztaty skierowane do projektantów, architektów i badaczy miejskich „Sea City for Public Activit ­ Community Planning Workshop”. Tematem warsztatów jest opracowanie urbanistycznych koncepcji zagospodarowania końcowego fragmentu Mola Rybackiego w Gdyni i włączenie projektowanego terenu w fizyczną i społeczną tkankę miasta, w oparciu o wyniki badań wśród społeczności lokalnej i istniejący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Wytyczne projektowe zostaną pozyskane przy użyciu rozwiązania StructView FRAME. Wydarzenie odbędzie się w Strefie Startup PPNT Gdynia.

Warsztaty rozpocznie otwarty dla wszystkich słuchaczy panel konferencyjny, w którym wezmą udział przedstawiciele władz i eksperci. Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z procesem partycypacyjnego planowania przestrzeni. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Towarzystwa Urbanistów Polskich oraz Prezydenta Miasta Gdyni. Informacje na temat zapisów są dostępne na stronie www.structview.com/seacity.

Organizator:

StructView

Partnerzy:

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny – Strefa Startup Gdynia

DALMOR S.A.

Pomorska Wyższa Szkoła Nauk Stosowanych w Gdyni

Laboratorium Innowacji Społecznych

Gdynia InfoBox – Obserwatorium Zmian

Centrum Designu Gdynia

Patronat honorowy:

Prezydent Miasta Gdyni – Wojciech Szczurek

Towarzystwo Urbanistów Polskich

Patroni medialni:

Urbnews.pl

Magazyn Miasta

Kontakt do organizatora:

[email protected]

tel. 690 909 506

Strona internetowa wydarzenia: www.structview.com/seacity

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.