VII edycja Ogólnopolskiego Programu Budowlanego Roku 2017 – Nadarzyn, 23-24.04.2017

Zdobądź prestiżowy certyfikat dla liderów rynku budowlanego

Zapraszamy przedsiębiorstwa do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Program Budowlanego Roku 2017 prowadzonego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. O prestiżowy certyfikat firmy mogą ubiegać się w 3 kategoriach: Deweloper Roku, Inwestycja Roku oraz Firma Budowlana Roku.

To już siódma edycja najbardziej prestiżowego programu certyfikacji dla rynku budowlanego w Polsce.  Misją Centralnego Biuro Certyfikacji Krajowej jest wyłonienie najlepszych firm: deweloperów, firm budowlanych oraz inwestycji mieszkaniowych, komercyjnych i infrastrukturalnych w Polsce. Zgłoszenie do programu jest nieodpłatne.

Uczestnikami Certyfikacji są podmioty cieszące się renomą i zaufaniem klientów, partnerów biznesowych oraz władz lokalnych. O ich wyjątkowości świadczą walory jakościowe, technologiczne, profesjonalizm usług, solidność zrealizowanych inwestycji oraz przestrzeganie zasad etyki w prowadzeniu biznesu. Firmy mogą zgłaszać swój udział w 3 kategoriach: Deweloper Roku 2017, Inwestycja Roku 2017 oraz Firma Budowlana Roku 2017. Przedsiębiorstwa, które pozytywnie przejdą proces weryfikacji, otrzymują certyfikat potwierdzający ich solidność i wiarygodność oraz dożywotnią licencję na posługiwanie się Godłem promocyjnym.

Certyfikaty zostaną wręczone podczas II Centralnych Targów Budowlanych Building Solutions, które odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo.

Laureatami poprzednich edycji zostali m. in.:

 J.W. Construction Holding, Novisa Development, ED Invest, Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze “Ekobudowa” czy TRASKO-INWEST.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie www.certyfikacjakrajowa.org.pl

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.