I Trójmiejskie Ogólnopolskie Seminarium Transportowe „TOST PG” – Gdańsk, 11-12.05.2017

Koło naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KODiK organizuje w dniach 11 – 12 maja 2017 I Trójmiejskie Ogólnopolskie Seminarium Transportowe „TOST PG”.

Intencją seminarium jest stworzenie możliwości szerokiej wymiany poglądów dotyczących transportu pomiędzy studentami, a spcjalizującą się w tej dziedzinie kadrą naukową. Szeroki zakres tematyczny pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Głównymi tematami dyskusji będą zagadnienia związane z projektowaniem infrastruktury, inteligentnymi systemami sterowania, transportem miejskim, lotniczym, logistyką, bezpieczeństwem, ochroną środowiska oraz aspektami integracji transportu i architektury w obszarach zurbanizowanych. Zarówno miłośnicy dróg, jak i kolei znajdą zagadnienia wpisujący się w naszą tematykę. Podczas dwudniowej konferencji prelegenci będą mieli okazję podzielić się najnowszymi odkryciami oraz zaprezentować swoje badania naukowe. Ponadto, wiedzę wszystkich uczestników wzbogacą wystąpienia specjalistów z branży transportowej oraz logistycznej. TOST umożliwia spotkanie wielu młodych i ambitnych pasjonatów transportu z całej Polski i daje możliwość nie tylko poszerzania wiedzy, ale również jest okazją do świetnej wspólnej zabawy.

Seminarium odbędzie się w dniach 11 – 12 maja 2017 w Gmachu Głównym Politechniki Gdańskiej. Na abstrakty referatów, o długości 100 – 200 słów organizatorzy czekają do 12. Lutego 2017. Formularz zgłoszeniowy oraz wymagania edytorskie można znaleźć na stronie organizatorów: www.wilis.pg.edu.pl/kodik/tost-pg-2017  oraz kodikowym fanpage’u : www.facebook.com/kolo.kodik/.

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.