Terra Flower Power – Puck najpiękniej ukwieconym miastem w Polsce!

Terra Flower Power 2015 – plebiscyt mający na celu wyłonienie miejscowości z najpiękniejszą roślinną dekoracją przestrzeni to już historia. Imponujących dekoracji było wiele, jednak zwycięzca mógł być tylko jeden… To już pewne – miastem, które w tym roku może się poszczycić najpiękniejszą aranżacją zieleni jest Puck!

Terra Flower Power - ranking

98 inspirowanych naturą miast

Plebiscyt organizowany przez twórców bloga inspirowaninatura.pl i firmę Terra Group odbywał się już po raz czwarty. Od początku lipca trwał etap przyjmowania zgłoszeń, a od pierwszych dni sierpnia zmagania przeniosły się na portal Facebook, gdzie za pomocą aplikacji internauci mogli głosować na swoich faworytów.

Walka trwała do końca

Pierwsze tygodnie głosowania to rządy Pabianic, które długo broniły pozycji lidera. Tuż przed zakończeniem zmagań na prowadzenie wysunął się Puck i już do końca nie oddał prowadzenia – aż 531 głosów dało miastu pewne zwycięstwo.

miejsce 1: Puck 531 głosów

Puck

To właśnie tam odbędzie się sesja zdjęciowa, której efekt zostanie zaprezentowany na jednej z kart kalendarza Terra na rok 2016. Do Pucka powędruje również główna nagroda rzeczowa: kaskadowa konstrukcja kwietnikowa H2000.

miejsce 2: Pabianice 469 głosów

Pabianice

Druga pozycja przypadła Pabianicom, którym wynik 469 głosów dał dużą donicę Gianto 120 marki nuno’ni. Podium zamknęło Giżycko, które uzyskało 333 głosy oraz bon na zakupy z oferty firmy Terra o wartości 1000 zł.

miejsce 3: Giżycko 333 głosy

Giżycko

Początek dobrych zmian

Każda z nagród to nie tylko cenna dekoracja, ale również początek jeszcze bardziej efektownej aranżacji lub uzupełnienie już istniejących kompozycji. Nagrody mają być inspiracją do kolejnych, pozytywnych zmian.

Zapraszamy za rok

Plebiscyt Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce to już przeszłość. Kolejna edycja miejskich zmagań już za rok!