Spotkanie z cyklu „Towarzyskie Urbanistów Pogawędki” – Poznań, 19.09

Serdecznie zapraszamy po wakacyjnej przerwie na kolejne spotkanie z cyklu „Towarzyskie Urbanistów Pogawędki”, które odbędzie się w poniedziałek 19 września, o godzinie 18.00 w Cafe Misja (ul. Gołębia 1).

unnamed

Naszym gościem będzie Pan Filip Czekała poznański dziennikarz, autor książki „Historie warte Poznania. Od Pewuki i Baltony do kapitana Wrony”, wydanej w tym roku przez Wydawnictwo Poznańskie. Książka jest zbiorem ciekawostek i anegdot związanych z Poznaniem. Historie opowiadają ludzie, którzy byli ich uczestnikami lub znają je z „pierwszej ręki”. Wśród nich pojawiają się również znane postacie poznańskiej społeczności. Autor opowie o swojej książce, pracy nad jej powstaniem i zawartych w niej niezwykłych historiach, a także o swej pasji eksploratora i poszukiwacza ciekawostek. Jak przyznaje Filip Czekała, historie zawarte w jego książce, to historie pozytywne, więc z pewnością będziemy się dobrze bawić. Autor zaprasza wszystkich, którzy mogą i chcą opowiedzieć kolejne historie. Historie mogą być wykorzystane w kolejnej książce, nad którą właśnie pracuje.

Sylwetkę naszego gościa można zobaczyć pod poniższym linkiem:
http://czwartastrona.pl/autorzy/filip-czekala/

a opis książki:
http://www.wydawnictwopoznanskie.com/PL-H14/ksiazki/302/historie-warte-poznania-od-pewuki-i-baltony-do-kapitana-wrony.html

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!

 

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.