Ruszył plebiscyt Terra Flower Power – Najpiękniej Ukwiecone Miasto 2015

Czwarta edycja plebiscytu Terra Flower Power oficjalnie rozpoczęta. Już pod koniec sierpnia będzie jasne, które miasto zasługuje na zaszczytny tytuł najpiękniej ukwieconego. Od niewielkich miejscowości, aż po tętniące życiem wielkie miasta – szanse na zwycięstwo ma każdy!

logo główne - grafika plebiscyt Terra Flower Power 2015 (1)

Zielona idea

To już czwarta edycja plebiscytu mającego na celu wyłonienie i uhonorowanie miejscowości z najbardziej imponującym ukwieceniem. Pomysłodawcami akcji są autorzy bloga inspirowaniantura.pl, tworzonego z myślą o miłośnikach zieleni i nowoczesnej szkoły kreowania wspólnych przestrzeni. Patronat nad konkursem objęła firma Terra Group, wspierająca wszystkich, którym nie obca jest idea „zielonej strony miasta”.

Wyróżnić najlepszych

Na zwycięską trójkę czekają atrakcyjne nagrody. Główny laureat zyska Kaskadową Konstrukcję Kwietnikową H2000, a także stanie się plenerem dla sesji zdjęciowej, której efektem będzie fotografia do kalendarza miejskiego Terra na rok 2016. Miasto z drugiego miejsca podium otrzyma dużą donicę Gianto marki nuno’ni, a dla trzeciej miejscowości przewidziano bon na zakup produktów od Terra Group o wartości 1000 zł. Chcąc docenić starania wszystkich uczestników, przygotowano dodatkowe nagrody dla każdego, kto nadeśle zdjęcia do plebiscytu.

Miejska rywalizacja

Od 1 do 22 lipca trwa etap zbierania zgłoszeń – fotografie nadesłane na adres [email protected] trafiają do specjalnej galerii na blogu inspirowaninatura.pl. Już 3 sierpnia zabawa przenosi się na profil bloga na Facebooku, gdzie uruchomiona zostanie specjalna aplikacja konkursowa, za pośrednictwem której można głosować na swoich faworytów.

Wiele miast, jeden laureat

Decyzję o tym, które miasto dołączy do elitarnego grona laureatów poprzednich edycji: Szubina, Przecławia, Pabianic, podejmą internauci – szansa stoi otworem przed każdym uczestnikiem. Kto z niej skorzysta? Dowiemy się 25 sierpnia!

Szczegóły dostępne tutaj.