AKTUALNOŚCI

Real Estate Conference, Warszawa, 11-13.12.2017

Jakie znaczenie mają inwestycje w nieruchomościach? Jak zaprojektować i zarządzać nowoczesną przestrzenią biurową? Dzięki SKN Inwestycji i Nieruchomości, jedynej organizacji naukowej w Szkole Głównej Handlowej związanej z tematyką nieruchomości, mamy szansę odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zapraszamy na sztandarową konferencję naszej organizacji – REC (Real Estate Conference), podczas której omawiane są najciekawsze aspekty branży nieruchomości.

Konferencja odbywa się w dniach 11-13 grudnia 2017 r. W dniu 11 grudnia będą prowadzone warsztaty w budynku C Szkoły Głównej Handlowej przy al. Niepodległości 128. Drugiego dnia wydarzenia, tj. 12 grudnia, studenci którzy przybędą z miast z całej Polski, będą mieli okazję odwiedzić Warsaw Spire, jak również siedzibę Cushman&Wakefield oraz CBRE. W dniu 13 grudnia odbędą się warsztaty w Skanskiej oraz Newmark Knight Frank.

Jest to już IX edycja projektu, będzie podzielona na trzy bloki tematyczne: Digital Innovations in Real Estate, Work Place oraz Innovations in Portfolio Management Services.

Swój udział potwierdzili: Newmark Knight Frank, Colliers, JLL, HB Reavis, Apleona HSG, Cushman&Wakefield, CBRE oraz Skanska Property.

Projekt skierowany jest w szczególności do studentów studiów licencjackich i magisterskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studentów z innych uczelni. Konferencja będzie miała otwartą formę, jej uczestnikiem może być każdy, kto interesuje się szeroko pojętą tematyką nieruchomości – bez względu na wiedzę i umiejętności.

Podczas konferencji każdy uczestnik znajdzie dla siebie prelekcję lub warsztat zgodny z jego zainteresowaniom oraz będzie miał możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat różnych aspektów funkcjonowania rynku nieruchomości.

Obserwujcie również nasz fanpage na Facebooku na którym wkrótce pojawi się więcej szczegółowych informacji o Real Estate Conference: https://www.facebook.com/RealEstateConference/?fref=ts

Nie może Was tam zabraknąć!

Rejestracja online na wydarzenie ruszyła! – LINK

To wydarzenie znajduje się także w naszym kalendarzu.